Strona główna / Informacje / Aktualności / Nowy plac zabaw już w sobotę. Od Bricomarche

Nowy plac zabaw już w sobotę. Od Bricomarche

W sobotę 20 maja, o godz. 12:00, właściciele supermarketu Bricomarché w Słupcy przekażą do użytku mieszkańców nowy plac zabaw. Powstanie przy słupeckim skateparku. Oficjalnemu otwarciu towarzyszyć będą pełne wrażeń atrakcje oraz niezapomniana zabawa.

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele Bricomarché, Fundacji Muszkieterów oraz Władz Miasta, przekażą plac zabaw najmłodszym mieszkańcom Słupcy. Po złożeniu na ręce włodarzy miasta Aktu Przekazania i zakończeniu części oficjalnej wydarzenia, dzieci zostaną wprowadzone do świata zabawy przez aktorów z Teatru Wariaté.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do powstania placu zabaw dla dzieci w Słupcy, dzięki czemu teren przy ul. Kopernika będzie bardziej atrakcyjny dla mieszkańców- przyznaje Maciej Urbański – właściciel Bricomarché w Słupcy – Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na otwarcie placu zabaw o godz. 12:00. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji – animacje, gry, zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Plac zabaw Muszkieterów wyposażony będzie w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych urządzeń, zainstalowane będą m.in. huśtawka, drabinki, zjeżdżalnia. Muszkieterski plac zabaw dostępny będzie dla każdego małego mieszkańca i jego rodziców.

Plac zabaw przy ul. Kopernika jest efektem współpracy Fundacji Muszkieterów oraz Właściciela sklepu w Słupcy z tutejszym Urzędem Miasta. Powstał w ramach długoletniej praktyki społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterowie”. Będzie to 129 plac zabaw stworzony od początku trwania akcji.

 

Fundacja Muszkieterów została założona w 2002 roku przez prywatnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami Intermarché i Bricomarché. Fundacja Muszkieterów skupia swoje działania na niesieniu pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej oraz wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży. Od początku istnienia do 2016 r. Fundacja prowadziła ogólnopolską akcję charytatywną „Konwój Muszkieterów”, a od 2008 roku przy współpracy z samorządami terytorialnymi prowadzi akcję społeczną „Place Zabaw Muszkieterowie”. W ubiegłym roku przystąpiła do realizacji kolejnego projektu charytatywnego organizując „Wakacje z Muszkieterami” dla niemal 1000 dzieci z całej Polski do malowniczych miejscowości nadmorskich i górskich.

 

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 280 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 360 supermarketów Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 15 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów w Polsce znajduje się na stronie www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.

11 komentarzy

 1. Matwiej Płatow

  Tylko na plac zabaw Słupce stać? Gdzie są nowe inwestycje i miejsca pracy które burmistrz Pyrzyk obiecał?

 2. Artykuł sponsorowany ?

 3. to nie burmistrz „stawia” plac tylko muszkieterowie

  • Matwiej Płatow

   To i tak nic nie zmienia. Mało w Słupcy inwestycji i nie powstają nowe miejsca pracy. słabo też są wykorzystywane środki unijne

 4. Prawda Matwiej, zapraszamy ba wybory !!

 5. A pomyslal ktos z Was komentujacych, ze w Slupcy na reke jest taki stan rzeczy, ze nie powstaja inne firmy i miejsca pracy? W takiej malej miescinie sa takie powiazania, ze kazda nowa firma to problem a nowa z ofertami wiekszego wynagrodzenia to juz dramat! Dlatego za tej wladzy tutaj nic sie niezmieni.

  • Matwiej Płatow

   Wiem o tym. Ciężko będzie wymienić nową władzę bo tu są układy

 6. A czy z okazji powstania tego placu zabaw wymienione zostanie ogrodzenie- z drewnianych belek które jest stare, krzywe i sfatygowane pamiętające czasy Czerwonej Torebki?, której już nie ma a pozostała na tym placu po niej zjeżdżalnia?

 7. A czy plac zabaw blisko hermesu będzie wkoncu naprawiony przecież tam dziecko moze zostac kaleką wystarczy popatrzec na zjeżdżalnie i ten zadarty metal przy samym zjezdzie kto za to odpowie jeśli stanie sie tragedia spółdzielnia czy miasto ?

 8. współczuję wam tych zielonych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.