Strona główna / Informacje / Aktualności / O hospicjum w Teleskopie. Sołtys: „Wyszliśmy na pośmiewisko”

10 komentarzy

 1. Ziemię oddać osobom poszkodowanym bądź ich spadkobiercom . To naturalna sprawa .

 2. Nie lubię poniedziałku

  Gmina i ksiądz dogadali się na boku

  • A jak pięknie w tv PiS przedstawiono … ks . Hieronim chorych odwiedza

 3. Miejmy nadzieję że tych 15 osób odzyskają swoje grunty . Jeśli nie to Sąd .

  • Gotowe budynki kościelne stoją puste. I to w powiecie slupeckim i samej Słupcy. Plebania w Koszutach,plebania w Brudzewie;plebania w Rozannie . A w innych powiatach także. I będzie ich coraz więcej. Tylko lepiej wynająć za kasę dla Kurii albo sprzedać. A ziemię ma dac gmina. Jestem ZA hospicjum ale wskazuję jak je szybciej i lepiej stworzyć. Przy plebaniach jest kościół i nawet jakiś emeryt -ksiądz mógłby posługiwać A chorzy mieliby także dostęp do Mszy. Pomagam takim dziełom i to także bym konkretnie wsparł. Przy plebaniach zawsze jest jakiś teren by w razie potrzeby rozbudować albo teren rekreacyjny zrobić.

 4. Nie lubię poniedziałku

  Gmina nagle nic nie wie Chcieli oddać ziemię poszkodowanych rolników w ręce kościoła na niby hospicjum . A OBOK MIAŁY POWSTAĆ FIRMY KTÓRE PLACILYBY KOMORNE KOSCIOLWI . PIEKNY BIZBES !!!

 5. Cała Wielkopolska się z was śmieje pazerniacy

 6. Kosciol jest właścicielem najlepszych działek w każdym w mieście w całej Polsce. Zawsze najlepsza działka w mieście to jest kościół. A my wszyscy wspólnie z naszych podatków jeszcze mamy ich dotowac. Oni maja tyle pieniędzy ale chcą jeszcze.

 7. Powiedzmy szczerze. PO i PiS mają obywateli w głębokim poważaniu. Chcą tylko władzy i pieniędzy, dlatego tak żrą się między sobą. Wywodzą się z tego samego korzenia czyli okrągłego stołu. Tam powstał układ pomiędzy SB, i PZPR i garstką związkowców którzy też chcieli koryta. I tak to trwa do dzisiaj, a ludziska myślą, że mają wybór. Naprawdę jesteście tak tępi, że nie widzicie kto rządzi Polską od 30 lat? Odszedł ktoś z tego układu (pomijam zmarłych) z 89?

 8. Sołtys nagle zmienił zdanie,chcę się DOROBIĆ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>