Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Odstawili motory do garażu?

Odstawili motory do garażu?

Członków klubu łączy szczególna więź. - W sezonie naprawdę sporo razem jeździmy. Robimy weekendowe wyprawy, niedzielne wyjazdy czy nocne rundki. Taka rundka liczy sobie minimum 100 kilometrów - opowiada Harnaś.Choć w minioną sobotę motocykliści ze stowarzyszenia Wielkopolscy Fani Motocykli oficjalnie zakończyli sezon, żaden z nich nie przyznał się, że w tym roku już na dobre odstawił swój jednoślad do garażu.
Słupeckie stowarzyszenie skupia 18 członków (w tym sezonie dołączyły trzy nowe osoby), podczas imprezy zamykającej sezon 2010 bawiło się jednak około 150 ludzi.
– Przyprowadziliśmy swoich najbliższych – znajomych i rodziny. Ponadto są tu motocykliści między innymi z: Koła, Pobiedzisk czy Babiaka. Zresztą impreza jest otwarta, więc przyjść może każdy – tłumaczy członek WFM Harnaś (wśród członków stowarzyszenia popularniejsze są przezwiska niż imiona i nazwiska). I rzeczywiście, w słupeckim amfiteatrze pojawiło się wielu mieszkańców Słupcy i okolic, którzy ani nie posiadają motocykla, ani nie są członkami WFM. Nie ma się jednak co dziwić ich licznemu przybyciu, gdyż program imprezy był niezwykle atrakcyjny: o 15.00 mogliśmy podziwiać paradę motocykli ulicami Słupcy, a po niej posłuchać dobrej muzyki. Zagrali Wasabi, Partyzant i Bluesmaszyna.
Stowarzyszenie działa na terenie naszego miasta już od 8 lat. W jego szeregach od samego początku są między innymi: Łukasz „Golum” Skarbiński, Bartek „Waler” Walerczyk czy Marek „Maras” Drapiński. Funkcję prezesa stowarzyszenia pełni obecnie Kacper „Yoscko” Urbański. Więcej w Kurierze Słupeckim.

2 komentarze

  1. Pozdrawiam i dziekuje za super sezon 🙂

  2. Motocyklista

    W-F-M SUPER SEZON ROZPOCZECIE I ZAKONCZENIE SEZONU W NAJLEPSZYM STYLU DZIKI WAM ZA TO EXTRA!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>