Strona główna / Informacje / Aktualności / Parami walczyli o puchar prezesa

Parami walczyli o puchar prezesa

Aż 75 wędkarzy w minioną niedzielę, 8 lipca walczyło o puchar prezesa koła Słupca-Miasto. Wygrali Łukasz i Krystian Pachuta.

W konkursie łowiono parami, metodą dowolną. W zmaganiach wzięło udział aż 72 seniorów i 3 juniorów. Jak podkreślają organizatorzy, to nadspodziewanie wysoka frekwencja. Drugie miejsce wśród seniorów zajęła para Eugeniusz i Marek Grabowscy, trzecie – Piotr Kowalczyk i Stefan Furmaniak. W pierwszej dziesiątce zawody ukończyli także: 4. Paweł Myszkowski i Maciej Nowakowski, 5. Błażej Raźniewski i Krzysztof Kowalewski, 6. Ryszard Janasik i Krzysztof Kostrzewski, 7. Ryszard i Artur Walisiak, 8. Lech i Marek Wrzosek, 9. Eugeniusz Żminkowski i Jan Przybylski, 10. Roman i Paweł Roszak. Pierwsza sklasyfikowana szóstka dostała nagrody – sprzęt wędkarski.

W kategorii juniorów wygrał Bartek Grabowski, przed Kacprem Szymanśkim i Natalią Markowską. Dla nich organizatorzy również przygotowali nagrody – sprzęt wędkarski.

Konkurs sędziowali Jerzy Kałecki (sędzia główny) oraz Władysław Furmaniak, Piotr Kozłowski, Robert Kozłowski, Danuta Jabłońska i Andrzej Jaroński (sektorowi). Na zakończenie wszyscy otrzymali napój i kiełbaskę z grilla, którą przyrządzili i wydawali skarbnik koła Kazimierz Sobczak i Danuta Jabłońska – właścicielka sklepu wędkarskiego „Reksio”, która ufundowała nagrodę rzeczową za zajęcie VI miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.