Strona główna / Informacje / Aktualności / Piąty raz wystąpi w „Jaka to melodia?'”

Piąty raz wystąpi w „Jaka to melodia?'”

Andrzej Kiełbowicz znowu wystąpi w „Jaka to melodia?”. Najnowsze nagranie odbyło się wczoraj w Warszawie. Jak poszło słupczaninowi będziemy mogli się przekonać już 31 sierpnia. Emisja o godz. 17.25, po Teleexpressie, na TVP 1. W najbliższym numerze Kuriera pan Andrzej podzieli się z Czytelnikami wrażeniami z nagrania.

To już piąty występ słupczanina w popularnym teleturnieju. Raz zdobył główną nagrodę – ok. 13 tys. zł. Dokonał tego w odcinku specjalnym – Turnieju Miast. W pozostałych trzech występach wygrał łącznie ponad tysiąc zł. Ile wygrał teraz? Oglądajcie Jedynkę 31 sierpnia.

 

18 komentarzy

 1. Zeby powiadało się Panu Andrzejowi

 2. Czym Wy się ekscytujecie? Wrażenia z nagrania? Nie róbcie ze Słupcy miasta, dla którego pojawienie się mieszkańca na szklanym ekranie jest przełomowym wydarzeniem…

  • A właśnie, że jest. Zazdrościsz? Gość ma wiedzę, której pewnie tobie brakuje. Jest się czym ekscytować, skoro jeden ze słupczan bierze udział w tak popularnym teleturnieju. Pozdrawiam

  • Nie wiem czy gość ma wiedzę skoro wystąpił już 4 razy a wygrał raptem 14 tys zł hmm? Pewnie jakaś tam ma bo dostaje się do teleturnieju i przechodzi eliminacje ale żeby z tego powodu się podniecać? Oby mu się powiodło i żeby wygrał.

 3. Powodzenia Panie Andrzeju ! 🙂

 4. Powodzenia Andrzeju.

 5. dużo sukcesu dla Pana i gratulacje !!! z posiadania takiej muzycznej wiedzy!!!

 6. Kiełbasa do boju

 7. Panie Andrzeju gratulacje. Wiem, ze bez względu na wynik – godnie Pan reprezentował Slupce

 8. Powodzenia Panie Andrzeju – niech każdy krytykujący ma odwagę chociaż przejść eliminację do programu 🙂

 9. Andrzej Kiełbowicz

  Dziękuję za komentarze kto mnie zna osobiście wie,że wolę mówić o ludziach , którzy byli i są związani ze Słupcą.

 10. Życzę powodzenia
  i pozdrawiam

 11. Muszę kupić pusta kasetę VHS. Ktos wie gdzie moge ja dostać? Mam juz jedna nagrana z odcinkami pana Andrzeja. Lato latoooo i inne hity. Czekam na premierę 31.08.16. Niech moc bedzie z Panem panie Andrzeju.

  • Andrzej Kiełbowicz

   Księgarnia braci Szyniszewskich ul. 11 Listopada w Słupcy. A propos sprzętu na którym się nagrywa w tym roku Philips zakończył produkcję magnetowidów. I z racji tego jedynie w przyszłości pozostanie przegranie z kaset VHS na płyty DVD bądź pliki.

 12. Jaka to melodia to teleturniej polegający na układach i znajomościach. Wciąż są te same osoby i ich rodziny.

 13. Ciekawi mnie skąd media wiedzą o tym występie. Czyżby sam Pan Andrzej je o tym powiadomił?

 14. Cieniutki tej Andrzejek jak papierek lakmusowy. Szczęśliwie wszedł do drugiej rundy i na tym koniec. Jest mistrzem w biciu samemu sobie braw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.