Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Piękna nasza Polska cała w Bajce

Piękna nasza Polska cała w Bajce

Niesamowite dzieła stworzone ręką nauczycieli, dzieci i ich rodziców można było oglądać w Niepublicznym Przedszkolu „Bajka” w Słupcy podczas inauguracji wystawy pod hasłem „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”.
Wszystkie prace najmłodszych zdobiły ściany naszej placówki od 25 maja do 6 czerwca 2019 r. Wśród nich znalazły się prace przestrzenne i płaskie wykonane pieczołowicie z różnych rodzajów materiałów i w różnej formie. Podczas inauguracji gościliśmy Burmistrza Miasta Słupcy Pana Michała Pyrzyka, który objął Patronat Honorowy I międzyprzedszkolnej wystawy, Pana Mariusza Króla oraz przedstawicieli przedszkoli biorących udział w wystawie. Patronat medialny objął „Kurier Słupecki”.

W wystawie wzięły udział przedszkola: Przedszkole „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie, Przedszkole nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy, Gminne Przedszkole w Cienienie Kościelnym, Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Braci Grimm w Strzałkowie, Przedszkole Gminne w Cienienie Zabornym, Przedszkole Gminne w Piotrowicach

Przedszkolaki mówią, że wystawa miała charakter patriotyczny i edukacyjny.

Było to ogromne wydarzenie dla całego przedszkola, zwłaszcza dla dzieci, których zapał i ciężka praca włożona w wykonanie prac zostały sowicie nagrodzone.

Niepubliczne Przedszkole „Bajka” składa jeszcze raz serdeczne podziękowania wszystkim za udział w wystawie. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w Naszej placówce. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach wystawy.

Niepubliczne Przedszkole „Bajka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>