Strona główna / Informacje / Aktualności / Pobiegli dla Agi – bieg charytatywny PIĄTECZKA DLA AGI

Pobiegli dla Agi – bieg charytatywny PIĄTECZKA DLA AGI

13 lipca podczas festynu charytatywnego dla Agi odbył się bieg Piąteczka dla Agi. Organizatorami zawodów było Koło Gospodyń Wiejskich w Kamieniu, Ochotnicza Straż Pożarna, Grupa Biegowa Słupca ,,Kimkolwiek Jesteś Biegnij ze Mną” oraz Yo&Go.

Bieg odbył się na dystansie 5 km drogą powiatową przez miejscowość Kamień i Nowa Wieś. W imprezie wzięło udział 32 biegaczy. Klasyfikacja końcowa: w kategorii open kobiet: I miejsce – Małgorzata Wojtkowiak, II miejsce – Małgorzata Kołodziejska, III miejsce – Dominika Nierychła. W kategorii open mężczyzn: I miejsce – Bartosz Walczak,  II miejsce – Robert Jarząbek, III miejsce – Tomasz Jakubowski. Warto dodać, że w biegu wzięło udział czterech druhów z Kamienia : Łukasz Graczyk, Patryk Kujawa, Dariusz Tomczak i Mateusz Walczak.

Trzech najlepszych zawodników ze swojej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary.  Dla każdego biegacza przygotowany był pakiet startowy i dyplom za udział. Przed zawodami uczestnicy mogli wziąć udział w rozgrzewce. Na zakończenie na wszystkich czekała strażacka grochówka  przygotowana przez  druhów, panie z KGW i strażaków z OSP Drążna. Organizatorzy dziękują  druhom z OSP Cienin Kościelny i OSP Wilczna za pomoc w zabezpieczeniu biegu. Zawody rozpoczęły tego dnia festyn charytatywny dla Agnieszki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>