Strona główna / Informacje / Aktualności / Pociągi wracają na tory! Już 15 lipca

Pociągi wracają na tory! Już 15 lipca

15 lipca br. rozpoczyna się kolejny etap projektu przygotowanego przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. dotyczący modernizacji linii kolejowej na odcinku Warszawa. – Po roku funkcjonowania zastępczej komunikacji autobusowej pociągi wracają na tory pomiędzy Wrześnią a Koninem, a wyłączony z ruchu zostanie kolejny odcinek linii: Konin – Kutno. Przerwa w ruchu pociągów pomiędzy Koninem a Kutnem potrwa od 15 lipca 2018 r. do czerwca 2019 r. – na swojej stronie informują Koleje Wielkopolskie.

3 komentarze

  1. współczujący

    Nareszcie, bo ostatni rok czasu był niezwykle trudny dla osób dojeżdżających pociągami do pracy albo na studia zaoczne. Oby jak najdłużej bez takiego uprzykrzającego życie toru przeszkód.

  2. W końcu! Słupca była przez ten remont najbardziej poszkodowana. Z Konina pasażerowi mogli korzystać z bezpośrednich autobusów, a Września wcale nie odczuła remontu, bo pociągi jeździły.

    • Słupca najbardziej poszkodowana? A co z pozostałymi miejscowościami pomiędzy Koninem a Słupcą i Słupcą a Wrześnią? Również nie było tam bezpośredniego połączenia z Poznaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.