Strona główna / Informacje / Aktualności / Policjant nie żyje. Miał tylko 34 lata

Policjant nie żyje. Miał tylko 34 lata

Tragiczna wiadomość obiegła dziś nasz powiat. W godzinach popołudniowych w wypadku drogowym w Pyzdrach zginął policjant słupeckiej komendy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadąc motocyklem uderzył w dostawcze auto, które najprawdopodobniej zajechało mu drogę. Zginął na miejscu. Tragicznie zmarły policjant to Adam Melech. Miał 34 lata, mieszkał w Pyzdrach. Był doświadczonym funkcjonariuszem. Najpierw służył w Poznaniu i Katowicach, a od kilku lat w Słupcy, w wydziale prewencji. Cieszył się bardzo dobrą opinią. Jego bliskim, przyjaciołom oraz koleżankom i kolegom ze słupeckiej komendy składamy wyrazy współczucia.

Więcej o wypadku piszemy tutaj:

Tragedia na drodze. Nie żyje policjant

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?

10 komentarzy

  • A czemu odrazu mu zajechał drogę. Bo to policjant to niedopełnienie błędu.

  • Tak, zajechał mu. On jechał na drodze z
   pierwszeństwem, a tamten skręcał z drogi z pierwszeństwa w lewo, także kierowca busa zawinił. Zresztą i tak się przyznal, że to jego wina.

 1. Nasze życie (*)

 2. Co za różnica czy policjant czy nie. Człowiek to człowiek…”jjj” skoro nie wiesz jak bylo to po co taki komentarz „antypolicyjny” …a jak okradna Ci samochod albo dom to pierwsze co to dzwonisz na policje i płaczesz zeby cos zrobili.troche szacunku !!!

 3. Komentarze co najmniej nie namiejscu. Ludzie ogarnijcie się – zginął Młody Dobry Człowiek i tu jest powód do smutku , tesknoty. Ogólne współczucie dla oby dwóch Rodzin bez względu kogo wina. To jest Tragedia a nie zagadka kto komu co… Osobiście znałem Adama Bardzo Dobrze i do dziś nie dociera do mnie myśl że nie podam Mojemu Waflowi graby jak zawsze 🙁 Bardzo dobry człowiek i Przyjaciel . W sercu jestem z Tobą Adam .

 4. Jeszcze jest szanansa napisac otej tragedii ze 3 razy .Brawo.

  • Durny komentarz. Znałem Adama miałem okazje z nim pracować, dobry człowiek, Kondolencje dla rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.