Strona główna / Informacje / Aktualności / Poseł Tomczak wyrzucony z Platformy

Poseł Tomczak wyrzucony z Platformy

Poseł Jacek Tomczak, syn spadkobierców majątku w Giewartowie wyleciał z Platformy Obywatelskiej. Władzom partii podpadł tym, że złamał dyscyplinę partyjną. W minioną środę podczas głosowania ws. dwóch obywatelskich projektów dotyczących prawa aborcyjnego poseł Tomczak zagłosował za odrzuceniem w pierwszym czytaniu projektu komitetu Ratujmy Kobiety liberalizującego dotychczasowe prawo. W kolejnym głosowaniu poparł projekt Zatrzymać Aborcję, który ma na celu zaostrzenie przepisów. Więcej o sprawie pisze pisze Głos Wielkopolski.

8 komentarzy

  1. Ojej … a ile odbiera pieniążków z moich podatków co miesiąc ?

  2. Panie Tomczak trzeba unieważnić komuszy Dekret o reformie rolnej i majątek wróci do spadkobierców.Jakiej wielkości jest ten majatek w Giewartowie ?

  3. majątek to już wrócił do Pana Tomczaka a teraz boi się Komisji Weryfikacyjnej i chce przypodobać się PIS-owi aby nie musiał oddawać.

  4. Dobrzre zrobil.

  5. Witam , powiem że pan poseł zaimponował swą postawą , mimo konsekwencji jakie poniósł nie zagłosował wbrew sumieniu . Jednak wartości chrześcijańskie ponad interes partii .

    • Kolega- ile kasiory da na utrzymanie rodzących się dzieci kalekich ?

  6. Proszę napisać ile dzieci wychował własnych.Czy na nie sam uczciwie pracował itp.Póżniej niech robi ze siebie bohatera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.