Strona główna / Informacje / Aktualności / Prezydent wręczy mu awans na generała dywizji

Prezydent wręczy mu awans na generała dywizji

W Święto Wojska Polskiego, 15 sierpnia, prezydent tradycyjnie wręczy nominacje generalskie kilkunastu oficerom. Na stopień generała dywizji awansowany zostanie m.in. doskonale znany w naszym powiecie generał brygady Tadeusz Mikutel. W latach 2008-2009 był dowódcą 3. Brygady Lotnictwa Transportowego w Powidzu, a później (2010-2011) dowodził 3. Skrzydłem Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Obecnie jest zastępcą Dowódcy Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

 

3 komentarze

  1. GRATULACJE !

  2. Brawo Tadeusz- zasługiwałeś.
    A nasz jaśnie panujący pan Krzy- nie dorównuje mu do pięt i dlatego kariera generalska koło nosa, a ptaki ćwierkają że i wojskowa.

  3. Jak to Wies ław nie dorównuje? Przecież Pan jaśniepanujący zafundował amerykanów wycinających lasy, niszczących drogi, hałaśliwych i panoszących się wszędzie. Po drugie zdemolował bazę, która utraciła wszelkie zdolności o sprawności samolotów nie wspomnę. Po trzecie pozwolił jako nadzorca w garnizonie na wyciek paliwa po za wojsko -było głośno w prasie. O kolizjach drogowych i spaniu rodziny pana jaśniepanującego za free w wojskowym ośrodku wypoczynkowym w Przybrodzonie coraz głośniej wśród niskiej rangi wojaków.Dużo można się dowiedzieć w barze na Zatorzu…oj dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>