Strona główna / Informacje / Aktualności / Proboszcz podsumował kolejny miesiąc zbiórki

33 komentarze

 1. A ile dał z własnej kieszeni? O zł?

 2. A po co ma dać mohery dadzą

 3. Przynajmniej cos robi a nie zgarnia wszystko do kieszeni

 4. Parafianinie z Pyzderskiej – z jakiego powodu obczerniasz proboszcza ?

 5. Jeszcze żaden ksiądz nie zrobił tyle w tej parafi co ks.Darek.Przykładem jest cmentarz który z dnia na dzień pięknieje.Oby było więcej takich budowniczych,bo pieniądz to nie wszystko lecz wielkie zaangażowanie.Obudzccie się ludzie bo możecie wiele stracić.

 6. Weżcie sie w tym Lądku lepiej do roboty i nie obczerniajcie proboszcza,lepiej mu pomużcie,bo on nikomu z kieszeni nie bierze te 10zł na miesiąc.jak ktoś nie chce niech nie daje i głupot nie opisujcie.Niech ten co pisał sprubuje coś załatwić dla parafi to zobaczy ile trzeba poświęcenia i cierpliwości bo pracuje nie dla siebie ale dla parafi.On kiedyś odejdzie ale jego zasługi i praca zostaną.Oby tak dalej Proboszczu

 7. Spoza parafii

  Wy w tym Lądku to idziecie do kościoła się modlić czy nagrywać księdza.Chyba ktoś pomylił zawody,albo idziecie po to by zebrać jak najwięcej pierduł ,by potem siać przez cały tydzień aż do następnej niedzieli aż wydarzy się coś nowego.Niech ten co nagrał sie zastanowi po co tam poszedł,bo dla mnie jest bardzo żałosny a głupota ludzka nie zna granic.Niestety remonty zabytkowego kościoła kosztują więcej niż 10 zł na miesiąc,a na filmie widać że tam trwa praca.Szacunek dla księdza.

 8. Jestem parafianką, płacę na a listę i jestem zadowolona, że to robię. Nikt nikogo nie zmusza do płacenia. Najbardziej poraża obłuda wielu, których w kościele nie widać, nic dla parafii nie robią, ale do powiedzenia mają najwięcej. Nie chcecie, nie praktykujcie, nie wpłacajcie, ale też nie uzurpujcie sobie prawa do wyrażania w tej kwestii opinii, czy krytykowania kogokolwiek za to co robi.

 9. Masz wrono rację,ja też płacę sumiennie co miesiąc bo widzę efekty ,nawet gdyby było więcej też bym płacił.
  Ksiądz robi bardzo dużo,na cmentarzu w kościele ,nie widziałam nigdy żadnego księdza przy pracy fizycznej a ks.Darka widziałam przy pracy,nawet zbierał śmieci wokół kontenera i wrzucał do środka.
  Prawdę ktoś napisał,weżcie się w Lądku do roboty a nie za pierdoły bo to szkodzi na rozumie i urodzie a Proboszcza zostawcie w spokoju bo lepszego z gromnicą nie znajdziecie.

 10. A kuria ile dała’? To oni są właścicielami

 11. religiie wymyslili ludzie na potrzeby wlasne a cemnogrod niech placi-ja nie

 12. Mam pytanie do osób z Parafii Lądek,
  jeśli ktoś nie płaci księdzu proboszczowi miesięcznej składki, to czy później w przypadku ślubu, pogrzebu ksiądz proboszcz robi takiej osobie z tego tytułu problem?

  • Tak, czasem robi.

  • Pierwsze co to ksiądz zalatwia to sprawa czy na liste sie placi jesli nie to jest wtedy duzo problemów jak ktos chwali tego ksiedza to tylko z wlasnych powodów

 13. To nie jest składka dla księdza Proboszcza tylko na potrzeby dla kościoła ,remonty ,cmentarz,.To co miesiąc sie ludzie złożą nie pokryją tego co robi ksiądz w tej parafi,a robi dużo.Nigdy nie było słychać aby z tego że ktoś nie płaci miał jakiś problem.,wręcz przeciwnie jest księdzem bardzo tolerancyjnym,a dzieci bardzo go uwielbiają Co w innych parafiach się nie zdarza bo niektórzy aż odstraszają od kościoła.

 14. Ksiądz z poprzednich lat też bardzo dużo uczynił dla naszej parafii. Między innymi posadzka w kościele, ołtarze, plebania, kościół w Sługocinie i to wszystko bez żadnych zbiórek. Udało mu się to zrobić bez pieniędzy od parafian.

 15. Emerycie potrafil sobie zorganizować bez zbierania pieniędzy na listę od parafian.

  • Parafianie napisz w jaki to sposób potrafi sobie zorganizować kasiorę

 16. Emerycie musiał mieć jakiś swój sposób ale żadnej listy nie było.

  • Parafianinie – musi miec jakiś swój sposób he,he,he swój sposób. A może wygrał w Dużego Lotka.

 17. Emerycie może wygrał ale przynajmniej nie brał od ludzi.

 18. Emerycie, kto robi z ludzi idiotów to robi z resztą każdy ma inne zdanie na ten temat. To forum jest po to żeby to zdanie wyrazić tylko, że pan bez sensu czepia się mojego komentarza.

 19. Ludzie z Lądku Módlcie się o zdrowie bo na rozum to już naprawdę za póżno .jesteście już niektórzy emerytami i kiedyś też narzekaliście na poprzedników tylko z tą różnicą ,że poprzednicy ks,Darka lubili donosy i pierdoły czego kiedyś sama doznałam ,jeszcze nie zdążyłam piernąć a ks,Wlazło już wiedział.,a ks.Kolski jest inny może mu donosicie pierdoły ale on nigdy głupot nie komentuje bo na pewno wielu już poznał i wie co naród potrafi i jaki jest wredny

 20. Może kiedyś list nie było,ale teraz każdy kto chce daje te 10zł,ale legalnie wpisuje się na listę,a kiedyś to renciści,emeryci i ludzie bogaci sami latali na plebanie na wyścigi kto da więcej,to dawali i lista nie była potrzebna,a teraz może też byście tak chcieli aby sie przylizać i zanieść oszczerstwa na innych aby siebie wybielić.Popieram obecnego ks.Dariusza Kolskiego pod każdym względem i zdania nie zmienię.

 21. List kiedyś nie było ,ale były komitety z ludzi co chodzili od domu do domu i kase zbierali a potem nieśli na plebanię a ksiądz na ambonie czytał ile kto dał,to dawali na wyścigi bo ksiądz głośno czytał to kto dał więcej to siadał w pierwszej ławce i sie pyszył.Także ludzie nie piszcie głupot że nie było zbiórek,Bo chodzili po całej parafii nawet dwa razy w miesiącu i były to dużo większe pieniądze niż 10zł.czy wy naprawdę macie tak krótką pamięć że głupoty piszecie.Czy nie pamiętacie jakie pierdoły krążyły po parafi za ks.Wlazło Franciszka.

 22. Masz Pusia rację.Masz dobrą pamięć.Ja niewinna też byłam zamieszana w pierdoły,ale teraz kiedy jest ks.Darek jest spokój ,może mu różne rzeczy donoszą ,ale on nie przekazuje dalej.Ale widzę ,że niektórym ludziom tego brakuje aby siebie wybielić a drugiego obczernić,ale nie tylko kobiety robią pierdoły,jeszcze więcej mężczyzn,bo sama słyszałam co potrafią,a potrafią dużo wnieść zamętu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>