Strona główna / Informacje / Aktualności / Prokurator chce aresztować kierowcę BMW

Prokurator chce aresztować kierowcę BMW

20-letni kierowca BMW, który spowodował wypadek na ul. Kopernika w Słupcy usłyszał dziś zarzuty. Po przesłuchaniu prokurator skierował do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Decyzję o tym, czy młody mieszkaniec gminy Strzałkowo trafi za kraty, jutro podejmie słupecki sąd. Podczas przesłuchania 20-latek przyznał się do winy. O tym, jakie złożył wyjaśnienia, napiszemy w najbliższym numerze Kuriera.

Do tragedii doszło w niedzielę po godz. 11.00. Młody kierowca jadący BMW na przejściu dla pieszych koło kościoła pw. bł. M. Kozala potrącił małżeństwo ze Słupcy. Kobieta w bardzo ciężkim stanie helikopterem została przetransportowana do szpitala w Puszczykowie, mężczyznę karetką przewieziono do szpitala w Koninie.

Tak doszło do tragedii. To nagranie mówi wszystko

19 komentarzy

 1. No chyba nie powinno być żadnych wątpliwości…

 2. Jakieś inicjaly? Czemu to takie tajne?

  • Może ma wpływowych rodziców i ostatecznie wszystko zatuszuja.. Oby zgnil w więzieniu..

  • Damian Ż. nie mogę napisać więc sobie w google znajdźcie, (…) ogólnie jak widać na fb zryty beret, złoty łańcuch,lans w jakiś złomach niemieckich , zabrane prawo jazdy i zwrócone,wiek ~20 lat, (…) do więzienia na 10 lat powinien trafić minimum…

 3. To nie byl aresztowany?

 4. już powinien siedzieć Lobuz morderca

 5. Nie bez powodu kierowcy marki BMW za OC płacą najwięcej. Szkoda, że ich ofiary płacą jeszcze więcej za ich bezmyślność. Znaczek tej marki na drogach to jak flaga piratów na morzach. BMW Brak Minimalnej Wyobraźni. Są od tego wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę.

  • Straszne już nawet na przejściu dla pieszych nie można być bezpiecznym

 6. Słupczanka

  Co to znaczy prokurator chce…???
  A nie musi lub nie powinien???
  Nie rozumiem

  • To znaczy, że ostatecznie decyduje Sąd czyli wymiar sprawiedliwości a nie organy ścigania. Samosądu póki co w Polsce jeszcze nie ma!

  • Obiektywny, a może gdyby sprawca dostał na miejscu zdarzenia solidny łomot to jemu podobni, których w tym mieście nie brak, nie czuliby się tak bezkarni?

 7. Bez litosnie!

  Do żadnego więzienia ma nie iść!!!! Do kamieniołomów z nim!!!! Jak i z resztą więźniów!!!!!!!! A nie z moich podatków będą żyli, w klimatyzowanych celach będą siedzieć!!!!!! Prawo jazdy jest dla mądrych ludzi a nie dla bestii!!!!!

  • Widać ze zdjęć na FB że to jakaś patologia, młody gniewny w swoim bolidzie młodzieży wiejskiej. To się musiało tak skończyć i wcześniej czy później zabił by siebie albo kogoś innego, niestety trafiło na niewinną osobę.

 8. Ciekawe jak zdał to prawo jazdy czy w ogóle zdał czy kupił

  • Może zrobił sobie na jakimś dwutygodniowym kursie ( podobno taka moda u „inteligenckiej ” młodzieży ) albo wygrał w zdrapce.

 9. Ciekawe jak odzyskal prawo jazdy???? To nie musiał przejść żadnych badan?????

 10. Przydał by się nadzór nad sprawą Ziobry aby nie zmatowiono

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>