Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Prymas powierzył mu nową funkcję

Prymas powierzył mu nową funkcję

Jak już informowaliśmy na slupca.pl, ks. Krzysztof Szkopek po 4 latach pracy jako wikariusz w słupeckiej parafii pw. św. Wawrzyńca z końcem czerwca opuści nasze miasto. Został skierowany do jednej gnieźnieńskich parafii. Prymas Wojciech Polak powierzył mu dodatkowe zadanie. Będzie rejonowym duszpasterzem młodzieży dla całego rejonu gnieźnieńskiego.

4 komentarze

  1. A nie można by ich wszystkich na Grlanlandię?

  2. Mieszkańcy Najsypmatyczniejszej Ulicy

    Bardzo szkoda, że ksiądz Krzysztof odchodzi. Wspaniały ksiądz, człowiek, przyjaciel młodzieży. Dziękujemy bardzo za obecność w naszym mieście, za wszystkie inicjatywy, radość i powrót młodzieży do Kościoła, a także przepełnione radością odwiedziny duszpasterskie. Liczymy, że ksiądz do nas wróci! Życzymy szczęścia w nowej Misji!

  3. WIELKA SZKODA ,ze opuszcza nasza parafi,zawsze wnosil wiele radosci,optymizmu na kazdym odcinku.Szanowal ludzi starszych,kochal dzieci mlodziez,nabozenstwa i msze sw. z NIM mialy szczegolną oprawe.Podzczas koledy bardzo sympatyczny mily,otwqarty dla nas parafian dla kazdego czlowieka .Rozmowa z NIM byla wielką przyjemnoscia.Szkoda ze tak krótko mógł być wśród nas.Dziekujemy Księże WikARIUSZU ZA tWOJĄ MISJE ,POSLUGĘ KAPŁANSKA W NASZEJ PARAFII.Życzymy Ci wiele dobrego,zdrowia,wielu łask Bożych na nowym odcinku Twej posługi ,jest to dla Ciebie zapewne awans.Miejmy nadzieję ,ze wrócisz jeszcze do nas ,do naszej parafii,żeby być wsród nas,ludzi bardzo serdecznych Twojej osobie.DZIEKUJEMY ZA WSZSTKO DOBRO ZA TWOJą OBECNOSC WSRÓD NAS

  4. do Zdzisia ,a ciebie w kosmos i nie bedzie żalu po tobie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>