Strona główna / Informacje / Aktualności / Przez 33 lata pracował w Mostostalu. Teraz pokieruje kurortem

Przez 33 lata pracował w Mostostalu. Teraz pokieruje kurortem

Od początku kwietnia OKSiR Witkowo ma nowego pracownika, który będzie odpowiadał za Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie.

Dyrektor Tomasz Radacz decyzją o zatrudnieniu wypełnił obietnicę z minionego roku, gdzie w momencie obejmowania OKSiR-u zapewnił, że zatrudni szefa skorzęcińskiego kurortu.

– Według mnie, organizując m.in. wakacje w Centrum Kultury, należy mieć nadzór i sprawować opiekę nad jego uczestnikami w postaci dzieci, a nie całkowicie poświęcać się Skorzęcinowi – podkreślał.

Kierownikiem Ośrodka w zbliżającym się sezonie będzie Dariusz Małkowiak (na poniższym zdjęciu), który przez 33 lata pracował w firmie Mostostal Wechta.

Do jego obowiązków będzie należeć również administrowanie obiektami sportowymi należącymi do Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Aktualnie na terenie kurortu rozpoczęło się wielkie sprzątanie oraz przygotowania do weekendu majowego.

6 komentarzy

  1. Przyjaźń z Radaczem się opłaciła.

  2. Ręka rękę myje Panie Radacz-czy nie pracował Pan nim w Mostostalu? Źenujace Kolesiostwo a gdzie Burmistrz patrzy i nie widzi kolesiów Radacza.Tam dopiero będzie chlanie.

    • ręka rękę myje ….sami swoi .W Mostostalu już sie nie opłaca pracować…no nie ?????????????????

  3. KOmpetecje ludzi ze stali i żelaza żadne + mały spawacz = Po ” owocach ” ich poznacie / jecie /.

  4. Najlepiej zatrudnić ziomeczka z poprzedniej pracy, a ja się pytam jakie będzie wynagrodzenie brutto tego pana i jakie ma kwalifikacje zawodowe do kierowania ośrodkiem wypoczynkowym.

  5. wiara lecha

    Radacz Ty już odejdź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>