Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Przybytek z przystanku

Przybytek z przystanku

Zdzisław Wyszyński (54 l.) wytknął władzom miasta kolejny element ulicy Poznańskiej będący niechlubną wizytówką Słupcy.
Na wakacyjnej sesji rady miasta Wyszyński poruszył problem straszącej estakady ciepłowniczej nad ul. Poznańską oraz zlokalizowanego w jej bezpośrednim sąsiedztwie budynku mieszkalnego. Podczas ostatniej sesji, w minioną środę wiceburmistrz Tomasz Garsztka (47 l.) odpowiedział na interpelacje radnego. Remont estakady ma być umieszczony w przyszłorocznych planach Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej. Gorzej wygląda sprawa z budynkiem mieszkalnym.

– Budynek ten nie jest komunalny, stanowi własność prywatną. Spadkobiercy nie są znani urzędowi – tłumaczył Garsztka.

Na ostatniej sesji Zdzisław Wyszyński poruszył kolejny problem ul. Poznańskiej. Tym razem na tapetę wziął przydrożny przystanek autobusowy.

– Nie dość, że przystanek wygląda fatalnie, kierowcy wielokroć wykorzystują go jako przybytek dla załatwiania potrzeb fizjologicznych – zauważył Wyszyński.

Radny wniósł o pilne wymalowanie przystanku, a w dalszej perspektywie o zmianę na przeszkloną wiatę podobną do tych stojących przy ulicach Berlinga i Kopernika.

4 komentarze

  1. Może”radny”Wyszyński powinien zamiast zajmować miejsce w Radzie Miasta otworzyć miejskie szalety,co prawda na biznesie tez się nie zna,ale kible szorować zapewne potrafi.Już jeden taki cieć był radnym miejskim,co pierdołami się zajmował,nazywał się Hawro:)))

  2. słupczanka od 1964

    Również przy dworcu PKP przy „głownym przystanku” PKS brak jakiejkolwiek był kamień aby spocząć i kosz ze śmieciami , ale też powinna stanąć przeszklona wiata . Na zapadłych wsiach są piękne przystanki , natomiast w powiatowym mieście niekoniecznie . Również na ulicy Poznańskiej mostek z zabytkowymi dziurami jest Słupecką perełką turystyczną , polecam też okolice dworca PKP .Proponuje Panu Wyszyńskiemu jak i kandydatom na burmistrza spacer po Słupcy

  3. mieszkaniec

    Czas na zmianę radnego trzeba jakiś młodych ludzi kreować

  4. słupczanin

    a mi się wydaje, że żyjemy w mieście malkontentów, to niedobre, to złe, to nie tak, jak montowali siedziska z kolejorza na słupeckim stadionie to jednemu też były niewygodne, w poznaniu były na miarę I ligi i europejskich pucharów, a w słupcy niewygodne, ludzie czy wam potrzebny jest zimny prysznic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>