Strona główna / Informacje / Aktualności / PTTK z tytułem człowieka i pracownika roku

PTTK z tytułem człowieka i pracownika roku

Działalność członków Klubu PTTK Witkowo zauważono nie tylko na terenie Witkowa. Doceniono panią prezes i wiceprezesa.

Pierwsze wyróżnienie otrzymała Danuta Stefańska, która w corocznym plebiscycie gnieźnieńskiego portalu informacjelokalne.pl zdobyła tytuł „Człowiek Roku 2018” w kategorii „Działalność społeczna”. Witkowianka zdobyła 2553 głosy. Sukcesem może pochwalić się również wiceprezes Michał Szmydt. Kierownik Klubu 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego w Witkowie został wybrany Pracownikiem Roku 2018 w 3.SLTr w Powidzu.

4 komentarze

  1. Poważnie??? -to sie zawiodłam. Pracownikiem powinien byc tylko Zeniu. On może nie zawsze jest w pracy bo Kierownikowi nie wypada byc zawsze punktualnie, ale przynajmniej pilnuje obrazów, by nieznośni parafianie Domu Modlitwy nie zakosili. Szacun Zeniu. Brawo Ty.

  2. Zapomniała Pani o jeszcze jednym gościu to przełożony pana Zenia, niejaki pan Zbyniu poważny żołnierz przed którym drżą wszyscy wojacy i wojaczki skrzydła lotniczego. Od Krakowa poprzez Warszawę do Powidza. Drżą im brzuchy ze śmiechu. Mówią na faceta Źuraw,zapuszcza Źurawia tam gdzie inni nie pracują i się dołącza. Ten zasługuje na tytuł.

  3. Haha,ale celnie

  4. Cała sekcja wychowawcza skrzydła to Dream Team – buhahahahaha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>