Strona główna / Informacje / Aktualności / Ruszyła internetowa zbiórka na budowę hospicjum

Ruszyła internetowa zbiórka na budowę hospicjum

Stowarzyszenie Michałki na różne sposoby zbiera pieniądze na budowę hospicjum. Ostatnio uruchomiono zbiórkę w internecie. Budowę hospicjum można wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na portalu pomagam.pl. – Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że niejednokrotnie właśnie z  drobnych, spod serca wyjętych ofiar, rodzą się niemałe sumy służące wielkim sprawom. Budowa Hospicjum – to wielka sprawa! Każdy z nas będzie kiedyś umierał – oby to mogło być umieranie bez bólu, pełne pokoju i serdecznej obecności życzliwych osób, w zgodzie z Bogiem i ludźmi – czytamy w opisie zbiórki. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

14 komentarzy

 1. Plebanie stoją puste. Np Koszuty. kladztor w Markowicach pusty. Seminarium nowe w Gnieźnie puste. Dom w Rościnnie kolo Skokow pusty. Koszty utrzymania. …zatem lokale są już. Nawet winda i tyle pokoi z łazienkami. …proszę pójść za przykładem starego klasztoru w Licheniu…Jest? Jest! !!!!

  • Ale po co brać coś co już jest ? Skoro przy tym projekcie można nabyć kolejne tereny i wzbogacić kościół .

 2. Jest jakiś projekt tegoż? Kosztorys? Plan funkcjonowania? Źródła finansowania? Czy na razie zbieramy kase, a potem się zobaczy?!
  Ile do tej inwestycji dołoży kościół? Czy potem będzie, że kościół jest wspaniały bo prowadzi hospicjum… zbudowane ‚rękami’ parafian?

  • projekt? kosztorys? plan? źródła finansowania? po co? wystarczy silna wiara, przychylność wszystkich śniętych i pobożny drenaż cudzych kieszeni. a ten, kto ma jakiekolwiek pytania czy wątpliwości jest najpewniej wysłannikiem piekieł i planuje zamach na nasze narodowo-katolickie korzenie.

 3. Racja, każdy z nas będzie kiedyś umierał tylko czy dla każdego będzie tam miejsce ?

 4. Super inicjatywa jestem za i życzę powodzenia i dobrze że w naszej okolicy i nie trzeba odwiedzać pensjonariuszy jeździć tak daleko jak np Roscinna lub Markowic

 5. Grosza nie dam. Biedne stare babcie opentane przez ksiedza.

 6. Jestem osoba ktora jest za budowaniem hospicjum w Borkach tylko bez pomocy samorzadowcow ,firm prywatnych i sponsorow bedzie ciezko wybudowac bądźmy dobrej myśli.

 7. Przecież to normalne że kościół nie dołoży ani centa!!! Czy ktokolwiek słyszał i widział żeby kościół do czegokolwiek dokładał? Szkoda że większość seniorów siedzących w pierwaszych ławach w kościele wierzy właśnie w kler a nie w Boga!!! Czy to jest ciemnota ,czy może coś jeszcze gorszego?!!!

  • Jak pokazują badania to 80% naszego społeczeństwa to ciemnota 40 % głosuję na PiS 30% na Po pozostałe 10% na PSL to co się dziwić .

 8. dlaczego nie ma mojego komentarza kolejny juz raz ,bo nie po myśli napiosane ? powtarzam jeszcze raz to bardzo dobra inicjatywa ,kazdy z nas moze sie tam znalweżć ,oby nie .Dlaczego tyle zlosliwoci i krytyki tego przedsiewziecia,a najwiecej chyba pisza osoby stroniące od kosciola.Ludzie opamietajcie sie

 9. Ja tam daje księdzu 5 sekund … potem spuszczam psy ….

 10. Nie lubię poniedziałku

  Gmina musi najpierw uzbroić teren w ka
  kanalizację i gaz . Chyba że wystawią toy toye.

 11. Trzeba na Borkach zrobić chodnik poszerzyć drogę zrobić kanalizację gaz ziemny a potem szpital , a nie odwrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>