Strona główna / Informacje / Aktualności / Sławomir wystąpi niedaleko Słupcy

Sławomir wystąpi niedaleko Słupcy

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Sławomira. Twórca hitu Miłość w Zakopanem, który bije ostatnio rekordy popularności w tym roku wystąpi na plenerowym koncercie zaledwie 20 kilometrów od Słupcy. Będzie jedną z gwiazd planowanego na początek maja weekendu muzycznego we Wrześni. Zobaczcie, kto jeszcze wystąpi u naszych sąsiadów.

9 komentarzy

 1. Czytelniczka

  Ale sensacja.

 2. haaa niedaleko ale nie w Slupcy. ale padaka

 3. Ok piosenka zabawna i rytmiczna… Ale to tylko kiepski performance jakiegos spiewaka/aktora żadna z niego gwiazda.

 4. Slawomi wystapi w miesice, o ktorym nie mowi sie glosno… 20 km od Slupcy… czyli wystapi we Wrzesni. Wladze Slupcy dostaja goraczki na sama mysl o Wrzesni i wola utrzymywac wiedze o wysokim rozwoju Wrzesni w tajemnicy przed wyborcami ze Slupcy. Wrzesnia sie rozwija. Tam sie dzieje, tam sie buduje, tam sie pracuje… nasze miasto niestety staje sie powoli miastem podobnym do Zagorowa czy Pyzdr czy nawet gminy Ostrowite. To juz powoli ten level.

 5. Bzdury piszesz xxx spojrz kolo jeziora slupeckiego tam powstanie hotel i basen, Slupca ma kase, zaprosila w 2017 na wawrzynki gwiazde wielkiego formatu zespol Enej, w tym roku na spotkanie z Folklorem przyjedzie Zenek Martyniuk król disco polo.

 6. Wrzesnianin

  Od kiedy Września jest koło Słupcy Ale jaja !!! I nie porownujcie nas do Słupcy bo nie mamy nic wspólnego ze sobą. A jedyne do koło mamy blisko to STRZAŁKOWO bo zawsze to będzie ziemia wrzezińska .

 7. Oj Dominik przepraszam… 😉 zapomnialem o Zenku Martyniuku i zespole Enej… 😉 w Zagorowie i Pyzdrach beda podobne gwiazdy w 2018 😉

 8. IPN powinien prześwietlić Sławomira czy, nie ma jakiś ukraińskich, żydowskich lub niemieckich korzeni. Byłoby to niedopuszczalne. Wpuszczenie na deski lokalnych scen niepolaków ?. Pod sąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.