Strona główna / Informacje / Aktualności / Słupczanka pracuje dla Dzień Dobry TVN

20 komentarzy

 1. TVN powstał do ogłupiania ludności tubylczej, dlatego oglądanie go to nie grzech, ale wstyd.

 2. Już dawno przestałem oglądać te Sorosowo- niemieckie TVN-y

 3. Słupczanka pracuje dla Dzień Dobry TVN – so fucking what?

 4. Sam Walter został przez Urbana mianowany najlepszym manipulatorem za czasów PRL ….. Teraz robią to samo i wmawiają że to Cool …. TVN to ysraelska stacja stworzona za lewą kasę

 5. Słupczanka

  A ja oglądam TVN w przeciwieństwie do TV 1 i 2 i gratuluję Ci Klaudia!!!! życzę Ci realizowania zamierzeń i planów !
  !

  • Czy to jest jakaś sesja terapeutyczna? A może raczej medialne programowanie zagubionej w tym chaosie świadomości Polaków? Stań przed lustrem i mów, że jesteś piękna i bogata. To podobno działa. A działa jeszcze bardziej, gdy mówi tak osoba.postronna.

 6. Z czego tu sie chwialic, ze sie pracuje do ubeckiej szczujni, ktora WSIi zalozyla za pieniadze zajumane z FOZZ.WSTYD !!!

 7. NIE OGLĄDAM TEJ STACJI

 8. Czytelniczka.

  Kogoś to obchodzi?

  • Takich jak ty i tobie podobnych to napewno nie obchodzi….bo dla was jest nie wazne czy to Polskie czy obce .Dla was zasada robta co chceta to motto zyciowe.

 9. Ja się pytam, kiedy FAKTY TVN w końcu opublikują materiał o tym, jak serwis WYKOP.PL szkaluje Papieza Polaka Jana Pawła II wrzucając chore filmy o nim na serwis YouTube ??? Gałgaństwo z Wykopu robi sobie żarty ze świętości, A MEDIA MILCZĄ !!

 10. Tylko tv trwam to jest przecież najbardziej obiektywna stacja

 11. Żadna praca nie hanbi. Ludzie mogą mieć swoje zdanie. Lepiej jak sie rozwija dziewczyna niż ma siedziec w mopsie

 12. PO wraz z euromatołami przegłosowali w dniu dzisiejszym ustawę ACTA 2 !!! Dlaczego nie podajecie internautom tak ważnej dla nich informacji? Czyżby nakaz z Brukseli??? Kopiować i podawać dalej ,w TVN oczywiście cisza 🙂 STOP z cenzurą !!

 13. Dlsczego Tadeuszu r i tobie podobni oszolomy lewaccy ciagle powolujecie sie na Radio Maryja i Trwam????Co myslicie ze wszyscy ktorzy rozsadnie pisza i nie sa lewakami to sluchaja tych rozglosni.Brak wam argumentow i dlatego tak paplacie

  • Na jakiej podstawie nazyszasz kogoś lewakiem, jaka jest definicja lewaka antyowsiaku ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>