Strona główna / Informacje / Aktualności / Zapomniana ulica. Przedsiębiorcy u burmistrza

Zapomniana ulica. Przedsiębiorcy u burmistrza

Od 25 lat słupeccy przedsiębiorcy nie mogą doczekać się remontu ul. Przemysłowej. Aby to zmienić, w poniedziałek złożyli wizytę Michałowi Pyrzykowi, burmistrzowi Słupcy. Posłuchajcie co mieli do powiedzenia. Obszerna relacja ze spotkania w najbliższym wydaniu Kuriera.

7 komentarzy

 1. Są w Słupcy ulice które w ogóle nie mają asfaltu, kanalizy a przejechanie przez nie to cud!!Nie wspominając,że ludzie tamtędy chodzą po tym błocie! Mówię tu o ulicy Smugowej za Cameleonem!! A Ci mają asfalt i jeszcze źle!!

  • Drogi w tym mieście robi się przed wyborami. Robi się te gdzie mieszka dużo osób 😉 Proste.

 2. Albo robi sie drogi, kanalizy tam gdzie mieszkaja radni a nie zwykli ludzie!! Drogi utwardzone ( nie koniecznie asfaltowe) w tych czasach i kanalizy to powinny byc wszedzie. Wstyd dla miasta i dla wlodarzy hmmm jaki wstyd przeciez na wyplaty i na premie maja.

 3. JANUSZ D.DZIALAKIEWICZ CHICAGO

  DOBRZE,ABY OPROCZ WYSLUCHANIA I OBIETNIC RUSZYLYBY WRESZCIE TE PRACE Z ULATWIENIEMM ZYCIA DLA PRZEWOZNIKOW I NIE TYLKO. PRZY OKAZJI POZDROWIENIA DLA KOLEGI R.WOJCIECHOWSKIEGO

 4. Użytkownik ul. Przemysłowej

  Jazda samochodem ul. Przemysłową to jeszcze pół biedy, jakoś da się przejechac. Co mają powiedziec ludzie, którzy codziennie tą ulicą idą do i z pracy, przede wszystkim do Mostostalu czy firmy produkującej dywany. Z powodu całkowicie zdewastowanych a właściwie nieistniejących chodników, jak również zastawionych przez parkujące samochody zmuszeni są pokonywac tą trasę jezdnią, często jej środkiem, klucząc między dziurami i olbrzymimi kałużami wody jeśli akurat pada deszcz. Ale bardziej niebezpieczne od wody są jadące samochody, często duże Tiry, ciągniki z przyczepami, osobowe, które też starają się omijac kałuże, dziury i inne przeszkody. A ruch pojazdów i pieszych szczególnie w godzinach przed rozpoczęciem i zakończeniem zmiany jest bardzo duży. Całe szczęście, że na razie nie było chyba śmiertelnego wypadku z potrąceniem pieszego (obym nie wykrakał).
  Należałoby jeszcze zapytac dlaczego brak chodników skoro 15 lat temu były? Otóż zostały ROZJEŻDŻONE PRZEZ TIRY i inne pojazdy przedsiębiorców z tej właśnie ulicy oraz ich kontrahentów, którzy z chodników zrobili sobie miejsca postoju oczekujących ciężarówek a nawet miejsce przeładunku towarów. Mam na myśli przede wszystkim firmę „Emplex”, która doprowadziła do całkowitego zniszczenia chodnika na długości od ul. Dworcowej aż do dawnego młyna gorczycy.
  Mam nadzieję, że moje uwagi dotrą jakoś do p. burmistrza…

 5. Dobre, jeśli PiS wprowadzi 2 kadencyjność to Pyrzyka już nie wybiorą

 6. najbardziej ciekawa inwestycja jest inwestycja przy ul pyzderskiej ,gdzie dokonano juz czesc przylaczen dwoch stron ulicy w kierunku torow kolejowych gdzie zaprzestano wykopow kanalizacji z powodu rosnacych tam dwoch drzew ktore uniemozliwiaja doprowadzenia do jednej dzialki . Ze wzgledu dwoch drzew kanalizacja nie zostala doprowadzona . Wielkie uznania dla firmy wodociagowej za tak wykonana fachowa robote . niebawem ukaze sie reportaz . Najlepszym rozwiazaniem bylo wyciecie wszystkich drzew rosnacych przy ul slowackiego i posadzenie tam nowych , niz usuniecie dwoch drzew przy ul pyzderskiej zagrazajacych zyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.