Strona główna / Informacje / Aktualności / Sukces na rodzinnych fundamentach

Sukces na rodzinnych fundamentach

1997 rok to data szczególna. Wówczas na lokalnym rynku pojawiła się firma, która na przestrzeni lat stała się jedną z czołowych w regionie. Mowa o Agencji Ubezpieczeniowej BiW Ubezpieczenia. W miniony piątek uświetniono jubileusz 20 lat jej działalności.

Wszystko rozpoczęło się od witkowianina Zenona Burchardta – dziś autorytetu w branży ubezpieczeniowej. Od 20 lat wraz z licznym gronem pracowników buduje oraz wzmacnia markę, zdobywając uznanie klientów i współpracujących towarzystw ubezpieczeniowych. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromne wsparcie rodziny na czele z synem Dawidem oraz córką Żanettą, którzy udanie i z sukcesami prowadzą firmę zbudowaną na rodzinnych relacjach.

Podsumowaniem i uczczeniem wielu lat działalności była inicjatywa zorganizowana 24 listopada w Gościnu Liliowy Staw w Małachowie Złych Miejsc. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć wielu zaproszonych gości. Oprócz czołowych osobistości z branży ubezpieczeniowej na czele z Anną Włodarczyk-Moczkowską – prezesem zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Gothear S.A. powitano samorządowców powiatu słupeckiego – starostę Mariusza Roga i wicestarostę Szymona Grzywińskiego. Sukces BiW Ubezpieczenia nie byłby możliwy, gdyby nie agenci. Wyróżnienia za wzorową pracę na rzecz firmy otrzymali: Marzena Ciesielska, Tomasz Grobelny, Waldemar Gawroński, Katarzyna Kaczmarek, Marta Śmidowicz-Woźniak, Krystyna Kurzawska, Bożena Młodzikowska, Kazimierz Kot, Stefan Śmidowicz, Iwona Burchardt oraz Ryszard Wiliński. Specjalne podziękowania za wsparcie, inspiracje i motywację do dynamicznego rozwoju powędrowały również do Anny Włodarczyk-Moczkowskiej z grupy Gothear S.A.

Więcej w Kurierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.