Strona główna / Informacje / Aktualności / Nasze szkoły w rankingu Perspektyw

Nasze szkoły w rankingu Perspektyw

Dwie słupeckie szkoły – Liceum Ogólnokształcące i Technikum w Ekonomiku zdobyły tytuł Brązowej Szkoły w najnowszym rankingu Perspektyw. Ogólniak w swojej kategorii zajął 385 miejsce w kraju (28 w Wielkopolsce), zaś Technikum w Ekonomiku uplasowało się na 273 miejscu wśród tego typu szkół (22 w Wielkopolsce). Według rankingu, najlepsze liceum w Wielkopolsce mieści się w Swarzędzu, a spośród szkół tego typu w całym kraju najwyżej sklasyfikowano XIII LO w Szczecinie. Najlepsze technikum, według Perspektyw, działa w Nowym Sączu. W Wielkopolsce najwyżej sklasyfikowano poznańskie Technikum Komunikacji. Wszystkie rankingi dostępne są na stronie perspektywy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.