Strona główna / Informacje / Aktualności / Tajemnicze odkrycie na cmentarzu

Tajemnicze odkrycie na cmentarzu

Kopali grób, jak zwykli robić to podczas swojej pracy. Ziemia odkryła coś czego grabarze się nie spodziewali. Sprawą już zajęły się odpowiednie służby.

Wszystko rozegrało się 5 maja. Na cmentarzu parafialnym w Witkowie grabarze wykopywali miejsce pod kolejny grób. Kiedy skończyli pracę, udali się do domów. Nazajutrz ich oczom ukazała się dziura sporych rozmiarów, a w niej, coś na kształt grobowca. Lokalne środowisko grabarzy potwierdziło nam zaistniały fakt, ale odmówiło dalszego komentarza w tej sprawie. Niewykluczone, że w obawie przed administratorem cmentarza – księdzem proboszczem Stanisławem Gocem, którego poinformowali o odkryciu. Co ciekawe, nakazał grabarzom, aby zasypali to, co pokazała ziemia. Według naszych informacji, odkryty grobowiec zawierał 8 metalowych trumien. Sprawą już zainteresował się Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Poznaniu.

 

 

4 komentarze

  1. Wampiry w metalowych trumnach czy co? Tak bez powodu nie kazał by zasypać .

  2. Grabarz amator

    Hahahhaha „lokazję środowisko grabarzy” Hahahhaha rewelacyjny termin od razu mam lepszy poranek swoją drogą jestem ciekaw np opinie ów środowiska na temat zmian w edukacji oraz sytuacji na rynku paliw kopalnych

  3. To pewnie wampiry, ale administracja pewnie nie bedzie tego rozglaszac i niczego wiecej sie nie dowiemy.

  4. Jan Belzebub

    Wejście do piekła…. Dziadek wspominał….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.