Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Tak sąd uzasadnia decyzję o aresztowaniu kierowcy BMW

15 komentarzy

 1. Nie chciałbym być obrońcą… Musi bronić mordercę… Takie osoby z definicji muszą kłamać… i mieć „lekko” nadwyrężony kręgosłup moralny…

 2. Co ten obrońca tam pod nosem biadoli ? Facet zabił kobietę na pasach i zaskarży decyzje o areszcie dla tego dzbana ? Ja bym się wstydził bronił tego człowieka !!!

 3. Od 6mc do lat 8 ? Tyle jest warte życie ludzkie? Proponuję żeby ktoś z rodziny poszkodowanych założył zbiórkę na zrzutka , czy innym portalu i wynajął takiego adwokata, żeby ten morderca dostał odpowiednią karę. Sama chętnie wpłaca kasę!!!

 4. Decyzja sądu ma byc zaskarżona? Z jakiej paki sie pytam. Ledwo zdał prawko i już je stracił bo wyprzedza w miejscu niedozwolonym, bo przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Raz stracił prawo jazdy i dalej go to niczego nie nauczyło. Należy się gowniarzowi areszt. Chociaż myślę że nawet jak odsiedzi swoje i wyjdzie na wolność to zachowania swojego nie zmieni. Rodzice usiłują wynagrodzić dzieciom swoją nieobecność pozwalając im na wszystko a później jest tragedia za tragedią. Powinien trafić na sędziego który wyda mu najwyższą z możliwych kar.

 5. Wypowiedź obroncy zostawię bez komentarza!!!

 6. Cuda się zdarzają

  Nie zdziwi mnie jak w ostatecznym rozrachunku na skutek nadzwyczajnych okoliczności sąd uzna znikomą szkodliwość społeczną czynu.

 7. Brawo Sąd! Uzasadnienie wyczerpujące a jednocześnie sprawiedliwe postanowienie. Właśnie argumentacja Sądu, że wystarczy samoistne zagrożenie – nie w powiązaniu z innymi – wysoką karą pozbawienia wolności, jest przekonywujące do takiej decyzji o zastosowaniu aresztu.

 8. Z tym adwokatem dobry pomysł. Dużo ludzi by wpłaciło pieniądze żeby on trochę dłużej posiedział niż 2 lata.

 9. A gdzie jest mój montaż?
  Co zabolało ?

 10. I ta koszulka….

 11. Tak wszyscy wszystkich konentuja a co wlasnego zycia nie macie ? Nikt nie wie co go w zyciu spotka oceniacie ludzi a tak o sobie porozmawiajcie szlak mnie trafia jak ludzie z takiej tragedii sensacje sobie robia… Jak takie pijawki nasycacie sie tragedia… Mogliscie sie uczyc na Sedzi czy adwokatow… Do tego juz checi nie bylo ale zeby tak kogos na jezyki wziac to odrazu…

  • mądrzejszy

   Szlak to może być w górach. Już nie wspominając o braku przecinków. Według mnie to Tobie nie chciało się uczyć, bo piszesz jak skończony kretyn. Od tego są komentarze, żeby (jak sama nazwa wskazuje) komentować! Szok i niedowierzanie, co nie? Wyłącz komputer, odłącz od internetu i daruj innym takich debilnych wypowiedzi.

 12. Dla obrońcy to jest praca i pewno został sowicie wynagrodzony przez rodzinę sprawcy więc robi co może niestety „wszystko jest na sprzedaż”. Znając polskie prawo wyrok w procesie zapadnie za 3 lata dostanie 4 i te 3 zaliczą mu na poczet wyroku, a w Słupcy mało kto będzie pamiętał o co tam chodziło. Nie pozwólmy na to!!!! Skończyły się lata 90 gdzie wyciszali takie sprawy. Gościu powinien dostać dożywocie skoro nie widział po co ma konie pod maską!!!! Zwłaszcza, ze nie raz został zatrzymany i ukarany przez policję. Tylko szkoda, ze przez jego bezmyślność doszło do tragedii. Nie mam skrupułów niech go zamykają i wyrzucą klucz od celi bo kto wie co jeszcze się wydarzy za 5 lub 10 lat jak chłop nie wyciąga wniosków.

 13. Obrońca robi co może, żeby przeciągnąć sprawę i za to mu płaci rodzina sprawcy. W tym przypadku nadzieja jest taka, ze „czas goi rany” ale nie liczyłbym na to…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>