Strona główna / Informacje / Aktualności / Teleskop o dotacji dla słupeckiego szpitala

Teleskop o dotacji dla słupeckiego szpitala

Jak już informowaliśmy na slupca.pl, na dzisiejszej konferencji prasowej poinformowano o dotacji na rozbudowę słupeckiego szpitala. 1,6 mln zł premier wydzielił z rezerwy budżetowej. Materiał na temat rządowego wsparcia wyemitowano w dzisiejszym Teleskopie. Materiał możecie Państwo zobaczyć TUTAJ.

14 komentarzy

 1. Wszystkie szpitale dostają mannę z nieba czy tylko te, gdzie w powiecie rządzi PiS?

  • Dla mnie nie jest ważne kto jeszcze dostał. Ważne, że dostał szpital w którym się leczę. Politycy lokalni powinni wykorzystać to, że rządzi ich parta z korzyścią dla społeczności lokalnej.

  • obserwator – masz rację.

  • Szwagier Jacka

   Jak zachorujesz na raka, czego ci nie życzę, to raczej w naszym szpitalu się leczyć nie będziesz. Będzie ci potrzebny inny szpital. Ważne więc jest, żeby wszystkie szpitale traktować równo, a nie tylko te, gdzie w powiecie czy województwie rządzi PiS, który ma posła, przed którym wszystkie drzwi się otwierają.

 2. Żona Jürgena

  Dlaczego ten sam premier nie wydzielił z rezerwy budżetowej pieniędzy na szpitale, którym groziła likwidacja i rzeczywiście zlikwidowane zostały? Pod rządami PiS przez ostatnie 4 lata mamy o 69 szpitali mniej. Co z tego, że u nas będzie poradnia nefrologiczna, jak niedługo nie będzie gdzie walczyć z nowotworami.

 3. północ - południe

  Nie zapominamy co powiedział Morawiecki, że ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, służba zdrowia będzie za darmo qrwa. Może najpierw wpakują w szpital pieniądze, a potem postarają się, żeby służba zdrowia nie była darmowa w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 4. Tam gdzie rządzi pis dofinansowanie jest!!! Reszta szpitali jest zamykana! Widać że wyborcy lubią jednak socjalizm.

  • Twoja Słupca pl pozwala sobie na cenzurę wypowiedzi. Blokuje komentarze nawet te które w żaden sposób nikogo nie obrażają ale bywają niewygodne. Cenzura w tych czasach to coś niebywałego. Jak nie stać was na otwartość przekażcie obowiązki moderatora innym.

  • Twoja ale nie moja Słupca

   Heniu, całkowicie się z Tobą zgadzam. Mnie zablokowali na FB i z jakiego bym konta nie napisał, to blokada. Widocznie IP moje zablokowali. Ale równie dobrze ktoś z mojej rodziny mógłby chcieć skomentować coś i też z automatu ma blokadę. A tak się ładnie reklamują… „Również jeśli oczekujecie nowego i obiektywnego spojrzenia na otaczającą Was rzeczywistość, a także możliwości wyrażania własnej opinii na wiele tematów- znaleźliście odpowiedni adres”. Raczej trudno przyznać im obiektywność i zapewnienie możliwości wyrażania własnej opinii. Chyba się boją, że jak za dużo krytycznych komentarzy zamieszczą pod adresem PiSowskiej powiatowej władzy, to płatnych treści ze starostwa na swoją stronę nie dostaną. Pieniądz rządzi światem. Czy ludzie muszą być sprzedajni i nie mieć za grosz honoru i uczciwości?

 5. PAWLOWSKI JAKUB.
  PRWAO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  SŁUPCA.

  13 PAŹDZIERNIK 2019 R.

  HISTORYCZNY DZIEŃ DLA NASZEJ OJCZYZNY.

  POSPOLITE RUSZENIE
  KACZUSZEK Z CAŁEGO ŚWIATA.

  IDZIEMY RATOWAĆ NASZĄ MATKĘ.!!!!!!!!,

  NAJJAŚNIEJSZĄ RZECZPOSPOLITĄ POLSKĘ.

  WSZYSTKIE KACZUSZKI BIORĄ UDZIAŁ W PIEKGRZYMCE NA WARSZAWĘ.

  PAMIETAJMY .!!!!!!!!!!!!!!!!
  TYLKO PIS. LISTA NR 2
  ZWYCIĘŻYMY.!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Rozbudowa jest jak studnia bez dna niech się lepiej pochwałą kiedy będzie koniec albo jakie kary zostały wyegzekwowane za spóźnienia wykonawca okręcił sobie starostę wokół małego palca

 7. Ja tu tylko zostawię taką informację: Przez ostatnie 20 miesięcy w polskich szpitalach zlikwidowano z różnych powodów 357 oddziałów, a ponad 300 zawiesiło swoją działalność

  • W ciągu ostatnich 4 lat zlikwidowano 69 szpitali. Ale Rydzyk dostał 200 mln złotych.

 8. Każda dotacja na rozbudowę szpitala w Słupcy jest bardzo dobrą wiadomością dla mieszkańców całego powiatu i każdy normalny, zdrowo myślący człowiek będzie się z niej cieszył. Jeżeli ktoś widzi w tym coś złego, to albo jest wiecznie sfrustrowanym marudą albo człowiekiem chorym z nienawiści do innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>