Strona główna / Informacje / Aktualności / Tłumy wsparły Jurka Owsiaka. Zobacz zdjęcia

4 komentarze

  1. Znów na wyrost gloryfikujecie następnego człowieka. Za chwilę okaże się, że uciekło gdzieś kilka baniek i będzie larum . Dokładnie tak jak wywalono pewnego śp prezydenta miasta z partii , kazano mu po dwóch kadencjach spieprzać od władzy a teraz wielki jak papież (fakt, że kilku mieszkań zabrakło na papierze – nie dajmy się zwariować i nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. Ogólnie mentalność Polaka jest taka , że tam gdzie pieniądze przeważnie „śmierdzi”.

  2. A generalnie to po co to w ogóle było??? Aby wzmocnić zagrywkę PR-wską Owsiaka? Aby zaistnieć jako organizator? Przerażające jak łatwo manipulować motłochem. Wszystkie te wydarzenia pokazały jak można zmusić kogoś do płaczu po innym , zupełnie obcym człowiekiem… A przecież ludzie giną i umierają codziennie…

  3. ORGANIZATORemNieByłem

    No właśnie? Po co to było? Przecież płacimy podatki. Nasz system działa prawidłowo. Szpitale mają pieniądze na sprzęt. Ba, nawet strażacy „dostają” sprzęt który pozwala im ratować. Ktoś zaistniał jako organizator i to ZA DARMO, robił to z DOBREGO SERCA. Masz racje TM, płakać tylko za swoimi! Nie działać społecznie! Zabrać to co WOŚP z NASZYCH DOBROWOLNIE PRZEKAZANYCH PIENIĘDZY zakupił. ODDAĆ jedynie słusznej partii! A że przy okazji się jednoczymy bez polityki to ZŁO. Lepiej KRAŚĆ MILIONY, narobić wokół siebie odrobinę szumu i czekać aż rozgłos osiągnie kolejny prowodyr zamieszania. Póki co cicho siedzieć, pracować, płacić. Wychowujmy dalej pokolenia strachliwych, niedołężnych i NIESAMODZIELNYCH ludzi. Takimi najłatwiej się RZĄDZI. Oglądać TVN, słuchać RM. Nie robić NIC bo wtedy manipulujemy FAKTAMI.
    A może tak usiąść i pomyśleć trochę?

    • Nie ale to miało sens bo ponoć chciał odejść ale skoro wcześniej powiedział że zostaje to po co ten cyrk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>