Strona główna / Informacje / Aktualności / Tomasz Garsztka nie żyje

Tomasz Garsztka nie żyje


Nie żyje Tomasz Garsztka, od 12 lat wiceburmistrz Słupcy, wcześniej przewodniczący rady miasta i radny powiatowy. Zmarł nagle dziś, ok. godz. 13.00. Miał 55 lat. Bliskim Pana Tomasza, jego przyjaciołom i współpracownikom składamy wyrazy współczucia.

10 komentarzy

 1. Nie wiem jakim był człowiekiem ? Jak był dobrym to z pewnością odszedł do Pana gdzie już nie ma bólu i cierpienia

 2. Był Bardzo dobrym człowiekiem. Świeć Panie nad Jego Duszą.

  • Sam- jak był bardzo dobrym człowiekiem to z pewnością odszedł do Pana gdzie już nie ma bólu i cierpienia.Mamy na tym świecie mnóstwo ludzi mściwych którym polecam Ewangelię na XXIV Niedzielę Zwykłą.Czytanie z Ksiegi Syraacydesa. Tego który się mści spotka zemsta od Pana.On grzechy jego dokładnie zachowa w pamięci

 3. Bardzo mi się podobała jego ostatnia audycja w Meloradio o pilocie, który przyleciał do Ostrowitego jakieś 100 lat temu. Polecam.

 4. pokój Jego duszy

 5. Słupczanka

  Wyrazy współczucia dla najbliższych! Odszedł zbyt wcześnie…

 6. były pracownik

  Człowiek na poziomie. Bardzo dobry przełożony, nie potrafił skrzywdzić drugiego człowieka, szanował każdego człowieka. Boże świeć nad Jego Duszą.

 7. Znakomity nauczyciel historii.

 8. Wspaniały nauczyciel historii. Najszczersze wyrazy współczucia.

 9. Aleksander Słomińskib

  Tomku , nie dokończyliśmy rozmowy , jak się okazuje , trzeba to robić od razu , bo czasem los ma swoje priorytety . Byłeś jednym z niewielu kulturalnych i mądrych dyskutantów . Zachowam Cię w pamięci z szacunkiem Ci należnym .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.