Strona główna / Informacje / Aktualności / Tomczak o sprawie własności jeziora

Tomczak o sprawie własności jeziora

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Słupcy Jacka Tomczaka zapytaliśmy o komentarz do ostatnich działań wójta gminy Ostrowite, które zmierzają do tego, by działka pod jeziorem Powidzkim została odebrana spadkobiercom i wróciła do zasobów Skarbu Państwa.

9 komentarzy

 1. Bełkocze! Ani płynnie ani konkretnie… I oni chcą, Tutaj, w Naszym powiecie być wybrani?! Oby NIE

  • mysli frajer ze zostanie osłem i se załatwi wszystko wszędzie….. mam nadzieje ze dostanie bardzo mało głosów…. kolejny typ pokroju grzeszczaka sie nam trafił

 2. W tym naszym powiecie PSL za mocno się „wryło” w układ i należy ich odsunąć od władzy. Każdą władzę należy zmieniać po co najmniej 8 latach ponieważ tworzą się za duże układy, zażyłości i powiązania. Panie Tomczak wszyscy wiedzą, że jest Pan „spadochroniarzem” i zmienia Pan co chwilę partię oby tylko zagrzać miejsce i walczyć o spadek po rodzinie. Zapomniał Pan, że była nacjonalizacja i kto w ogóle oddał Panu Pałac i ziemię? Przecież reprywatyzacja przewiduje 20% wartości w gotówce a nie żeby ktoś oddawał Pałac, który służył całe dziesięciolecia dzieciom i młodzieży nawet były wymiany międzynarodowe. Teraz wstawił już pan tam ciecia napisał Teren Prywatny. Myślę, że odda pan jeszcze ten pałac i dostanie pan 20% wartości i starczy pany pieniędzy na bogate życie a pałac będzie służył nadal społeczeństwu. A z tym jeziorem to już pan sobie strzelił w kolano całkowicie jak całe PSL w Słupcy!

 3. Ale kłamie… jak zawsze… rewitalizacja i miliony mu się marzą. Z wojewoda w 2013 wyłączyli gminę z postępowania jako stronę i zagarneli jezioro. Co za chamstwo…

 4. Może i bełkocze, ale to i tak wyżyny intelektualne w porównaniu z tym, co znalazłem na fb u jednego z lokalnych działaczy. Cytuję w wersji oryginalnej:

  „SZANOWNI
  WYBORCY .!!!!!!!!!

  PO ZOSTAŁ TYDZIEŃ KAMPANI WYBORCZEJ,
  TYDZIEŃ BARDZO WAŻNY DLA NASZEJ OJCZYZNY I DLA NAS WYBORCÓW.
  MAMY PRZED SOBĄ WYBÓR POMIĘDZY , ZŁODZIEJSTWEM , ZRADA NARODOWĄ ,NISZCZENIEM GOSPODARKI NARODOWEJ ,SKARZENIEM NA NASZA OJCZYZNĘ DO NIEMCÓW I CAŁEJ U.E,- PRZEZ ZDRADZIECKA TOTALNĄ OPOZYJE WRAZ Z ZBOCZONYM IDEOLOGICZNIE PSL-EM, — A „DOBRĄ ZMIANĄ” WOROWADZANA PRZEZ RZĄD PIS -U. .

  WYBÓR JEST TYLKO JEDEN –, GŁOSUJEMY NA DOBRO .!!!!!!!!!!!!!!!

  TYLKO PIS.!!!!!!!!!!!????
  RODACY POKAŻMY ZDRAJCOM I ZŁODZIEJOM GDZIE JEST ICH MIEJCE!!!!!!!.!!!!”

  Śmiać czy bać się?

  • Pablo, wszystko ok czy moze wizyta u lekarza by sie przydala? RODACY POKAŻMY ZDRAJCOM I ZŁODZIEJOM GDZIE JEST ICH MIEJCE!!!!!!!.!!!! no chyba ,ze mowisz o PiS bo to akurat baaardzo do nich pasuje. To jest dzisiejsza TARGOWICA PrawoiZPRawiedliwosc. Rodacy obudzcie sie !

 5. Nie lubię poniedziałku

  Gość po dwóch głębszych?

 6. Ciekaw jestem, dlaczego slupca.pl pousuwała niewygodne komentarze na temat pana Tomczaka z PSL, któremu mało Pałac w Giewartowie i ziemia to jeszcze bierze się za jezioro powidzkie. Czyżby stare „dobre” czasy i był „telefon do przyjaciela” i była „prośba” o usunięcie komentarzy??? Jak za Tuska dzwonili do sędziego i ustalali sprzyjający skład sędziów w sprawie? Slupca.pl strach ma tylko wielkie oczy i nie usuwajcie komentarzy! PSL i tak sobie strzelił w kolano i nikt nie będzie już na nich głosował.

 7. Mało, że Tomczak „odebrał” społeczności lokalnej i nie tylko Pałac w Giewartowie i grunty to jeszcze mu jezioro powidzkie w głowie aby grunty pod jeziorem zabrać. Ludzie uważajcie na kogo głosujecie. PSL się chce na koniec ustawić, moim zdaniem to szkodniki lokalne. Trzeba tę złą passę przerwać. Władzę należy zmieniać co jakiś czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>