Strona główna / Informacje / Aktualności / W czwartek do Słupcy przyjedzie wiceszef PE

W czwartek do Słupcy przyjedzie wiceszef PE

Jutro Słupcę odwiedzi prof. Zdzisław Krasnodębski, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, lider wielkopolskiej listy PiS w wyborach do PE. Weźmie udział w konferencji prasowej oraz otwartym spotkaniu z mieszkańcami. Jeśli macie Państwo pytania, które chcecie zadać prof. Krasnodębskiemu, a nie wybieracie się na spotkanie, przekażcie je nam w komentarzu lub wyślijcie na kurier@slupca.pl, a my postaramy się je zadać podczas konferencji.

12 komentarzy

 1. WoN ze SŁUPCY i Wielkopolski niszczyciele ojczyzny.

 2. Mary ty też won

 3. Kolejna PiSowska miernota !!!

 4. Mieszkaniec Powiatu

  Oj! Jaka wielka gwiazda zawita do Słupcy! Na pewno wszystkie ulice będą zabarykadowane !

 5. Och Pan Profesor,powiało doskonałością !

 6. businesswoman

  W wikipedii napisano ,że Pan Profesor od roku 1992 zamieszkał na stałe w Niemczech,czy to oznacza ,że Niemcy są jednak dobre Panie profesorze z antyniemieckiego,antyeuropejskiego pis-u?

  • businesswoman, bo to hipokryci są w tym „pisie”.

  • Tacy wszyscy tu mądrzy na tym forum. Można było przyjść i podyskutować z Panem profesorem-okazało by się kto co sobą reprezentuje. Mieszka w Niemczech i od kuchni wie jakie mają plany co do naszego kraju.

 7. Odczepcie się od Krasnodębskiego. Ten facet jest naprawdę w porządku, szczery, uczciwy i pracowity. Niestety tak już jest, że najchętniej rzucają błotem ci, którzy nic na temat danej osoby nie wiedzą i sami nie mają nic mądrego do powiedzenia.

 8. Szczery z Pisu ?Pomyśl Myślący, chyba że Myślący inaczej. Hehe „Z” aleś mnie rozbawił, profesor mieszka w Niemczech i wie co Niemcy knują ‚ to mu zrobiłeś szpiegowską przysługę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>