Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Wójt podpisał ugodę. Gmina odda majątek

Wójt podpisał ugodę. Gmina odda majątek

Wójt Henryk Tylman podpisał ugodę ze spadkobiercami majątku w Giewartowie. W rękach gminy pozostaną działki pod ośrodkiem zdrowia i przepompownią oraz ul. Słoneczna. Wszystkie inne sporne nieruchomości już wkrótce zostaną wydane rodzinie Tomczaków. Więcej na ten temat przeczytacie w dzisiejszym numerze Kuriera.

9 komentarzy

 1. Jeszcze trzeba unieważnić komuszy Dekret o reformie rolnej i ziemia musi wrócić do właścicieli lub ich spadkobierców.Fornale,parobki oraz ich spadkobiercy którzy wyciągali łapska po pana ziemie ku przestrodze dla przyszłych pokoleń muszą zaliczyc na wiele lat Zakłady Karne o zaostrzonym rygorze.Muszą również zapłacić odszkodowanie na rzecz prawowitych właścicieli lub ich spadkobierców za bezprawne użytkowanie cudzej własności.Jestem przekonany że uczyni to Prawo i Sprawiedliwość.

 2. Niech teraz większość tych, którzy żyli w Giewartowie z turystyki, podziękują swojemu wójtowi: stracą główną atrakcje jaką był dla ich gości dostęp do jeziora, będą mieli z tego figę z makiem i tyle… Na jezioro sobie będą mogli tylko popatrzeć… przez płot!

 3. „Karol” dobry jesteś.Brawo!Może trochę zbyt radykalnie,ale niech tam!

 4. „Karol”lubiłem jeżdzić tam nad jezioro i na rybkę do knajpki….od wielu lat,tylko tam.

 5. PiS chyba tym się nie zajmnie

  • bulwa- tylko i wyłącznie nadzieja w PiS. Dlaczego by mieli sie tym nie zająć ? Przecież trzeba szanować świete prawo własności

 6. Jak to się mawia … Wasze ulie, nasze kamienice … i jezioro 😀

 7. Obserwujący

  Wspaniale kolejne dobre posunięcie na korzyść gminy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>