Strona główna / Informacje / Aktualności / Zagórów: Będą zmiany w parafii

21 komentarzy

 1. Ks.Przemysława szanujcie,grzeczny miły kapłan

 2. Masz rację że grzeczny ksiądż

 3. Ksiądz Przemysław jest bardzo cudownym kapłanem jak i człowiekiem. Pochodzi z mojego miasta, rzadko przyjeżdża do Wrześni. Jest bardzo miłym człowiekiem. Miałam okazję z nim porozmawiać jest kochanym kapłanem z powołania

 4. Jak dobrze że Brandt już odszedł. Współczuję tym którzy będą musieli mieć z nim jakiś kontakt

 5. Anonim- jakie masz uwagę do ks Przemka ?

 6. Nowy ksiądz bardzo miły uprzejmy nie to co poprzednik

 7. Anonim – O co ci chodzi?

 8. Michał Moś

  No właśnie…co wy chcecie od niego? A jak ja powiem, że ten człowiek jest po kursie celebracji Ars Celebrandi w Licheniu?

  • I w przeciwieństwie do wielu dzisiejszych księży przekazuje zdrową naukę Kościoła a nie modernistyczną papkę. Oby więcej takich księży.

 9. Dlaczego każdy narzeka na księdza Przemysława i co ksiądz Przemek zrobił???

  • Takie czasy nadeszły że gnębi się księży. Oczywiście najbardziej tych, którzy nie wstydzą się sutanny i mają zdrowe poglądy. Nawet nie wiecie jaki skarb macie w parafii ten ksiądz jest kapłanem związanym z tradycją katolicką.

 10. Roman K. O co chodzi, nie rozumiem

  • O to chodzi, że dziś księża dzielą się na tych którzy dali się uwieść światu, i tych którzy się nie dają i pomimo trudności są wierni Chrystusowi i wielowiekowej tradycji Kościoła. Ks. Przemysław jest wierny Tradycji, dlatego może mieć pod górkę, bo jest postawiony pośród całkowicie modernistycznego duchowieństwa. Duchowieństwa, które zamiast Bogu bardziej stara się przypodobać ludziom. Aby było miło. A katolicka wiara wcale nie jest po to aby było miło, ale aby się zbawić.

 11. Ksiądz Przemysław jest sympatycznym, miłym księdzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>