Strona główna / Informacje / Aktualności / Zagra główną rolę w znanym serialu

Zagra główną rolę w znanym serialu

Pochodzący z Kotuni Bryan Kasprzyk (21 l.) kolejny raz wystąpi w serialu. Odcinek z jego udziałem zobaczymy w najnowszym sezonie popularnej produkcji TVN, który ruszy w połowie lutego.

Ukryta prawda to jeden z najchętniej oglądanych seriali paradokumentalnych w Polsce. Emitowany jest codziennie o godz. 17.00 na TVN. W każdym odcinku widzowie poznają inną historię bohatera zmagającymi się z życiowymi problemami, za którymi stoi tytułowa ukryta prawda. Pierwszy raz Bryan wystąpił w serialu pod koniec 2016 r. Grał wówczas studenta, który okazał się złodziejem. Jego aktorskie umiejętności na tyle spodobały się twórcom serialu, że niedawno zaprosili go do udziału w kolejnym odcinku. Tym razem dostał główną rolę. – Również zagram studenta. Tyle tylko, że poprzednio byłem złym charakterem, a teraz będę głównym bohaterem odcinka, który padnie ofiarą ukrytej prawdy – Bryan tylko tyle może zdradzić. Na więcej nie pozwala mu umowa z twórcami serialu. Zdjęcia do nowego odcinka, podobnie jak poprzednio, trwały trzy dni i odbywały się na początku października. Kręcone były w różnych lokalizacjach w Warszawie. – Tym razem, ze względu na główną rolę, miałem dwa razy więcej pracy. Od 7.00 do 20.00 byłem na planie. Wszystko działo się bardzo szybko. Jednego dnia nagraliśmy 11 scen, więc można sobie wyobrazić, jakie było tempo pracy – relacjonuje 21-latek. Nie jest jeszcze znana dokładna data, kiedy TVN wyemituje odcinek z nim w roli głównej. Wiadomo, że będzie to po 12 lutego, bo tego dnia rozpocznie się najnowszy sezon popularnego serialu.

Przypomnijmy, że Bryan trafił do Ukrytej Prawdy za sprawą agencji STARS Impresariat, do której dwa lata temu zgłosił się na casting. Po przejściu rekrutacji, na którą składały się sesja zdjęciowa i scenka improwizowana założono mu portfolio. Od tego czasu regularnie dostaje aktorskie propozycje, ale większość z nich odrzuca. – Między jednym a drugim nagraniem Ukrytej Prawdy miałem kilka propozycji ról drugoplanowych lub epizodycznych, ale albo nie odpowiadały mi terminy albo nie opłacało mi się jechać. Studiuję w Poznaniu, a nagrania przeważnie są w Warszawie. To generuje koszty podróży i wynajmu hotelu, a stawki bywają różne. W Ukrytej Prawdzie, grając główną rolę, miałem najwyższą stawkę spośród wszystkich osób występujących w odcinku, dlatego opłacało mi się jechać na nagranie. O dokładnej kwocie nie mogę mówić, bo to jeszcze większa tajemnica niż treść scenariusza – tłumaczy Bryan, który na co dzień studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną. Nie wyklucza, że po licencjacie będzie zdawać do szkoły aktorskiej.

2 komentarze

  1. czytelniczka

    Ukryta prawda to nie serial a paradokument. Proszę mi tu nie obrażać prawdziwych seriali.

  2. Czy „czytelniczka” zazdrości temu sympatycznemu człowiekowi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.