Strona główna / Informacje / Aktualności / Zarząd SKP odchodzi. Kto zajmie się klubem? FILM

Zarząd SKP odchodzi. Kto zajmie się klubem? FILM

Zarząd SKP Słupca dziś na konferencji prasowej ogłosił, że nie będzie się ubiegał o reelekcję podczas najbliższego zebrania walnego. Prezes Robert Nadgrodkiewicz stwierdził, że jego misja dobiegła końca. Na konferencji poruszono m.in. problemy finansowania klubu. Konkretne powody odejścia mają być przedstawione na zbliżającym się walnym. Co mówili członkowie zarządu na konferencji? O tym w filmie.

14 komentarzy

 1. Oj chętnych brak.pewnie.koniec piłki seniorskiej będzie

 2. Wróci Wlodzimierz może

 3. Słupca i piłka to jakieś nieporozumienie ! A PIENIADZE ZA TO BRALI ?

 4. Zamknąć to coś. W miejsce stadionu posadzić buraki . Albo coś innego..

 5. W Skp.trenuje mnóstwo dzieci wielu rodziców chce żeby tak spędzały swój czas, trzeba mądrych ludzi którzy teraz to przejmą i będą zarządzali. No i władze miasta muszą się pochylić bo na pewno środki są niewystarczające do utrzymania klubu. Gminy ościenne mają wieksze budżety a drużyn połowę mniej. Stare boisko klęska do zaorania się nadaje nic na nim nie robią żeby było lepiej. Gdzie jest Mosir który nawet Kretowin nie umie usunąć ..nie ma gdzie trenować bo Akademia Reissa zabiera godziny na orliku gdzie trenują dzieci z Konina i Wrześni . Jednym słowem organizacja masakra

 6. A z czego tutaj się podniecać ? Czasy kiedy Słupca grała wysoko już dawno odeszły i nigdy nie wrócą . Za czasów kiedy klub nosił nazwę Pogoń Słupca też było bardzo ciężko a jednak klub grał wysoko i chłopakom się chciało a kasy też nie było z miasta nigdy wystarczająco . Nie ma kasy to rozwiązać sekcje seniorska bo to ta grupa pseudo piłkarzy najwięcej ciągnie a pozostawić najmłodszych żeby dzieciaczki miały gdzie się wybiegać .

 7. Racja w dzieciakach i młodzieży siła

 8. Zamknąć to i zapomnieć.

 9. Ci pseudo piłkarze to w 90 procentach wychowankowie grup młodzieżowych naszych grup . Niektórzy grają tu od lat i można klub właśnie.za to chwalić . Nie znasz realiów gościu się nie wypowiadaj. Zawsze możesz iść popatrzeć na tenisa stołowego tam latwiej zajrzysz bo to gra indywidualna .

 10. Niestety ale przez ostatnie lata brakuje ludzi którzy potrafiliby pokierować klubem jakim jest SKP SLUPCA. Klub z dużym potencjałem i zdolna mlodzieza.Klub pomimo tego że gra w lidze amatorskiej powinien starać się organizacyjnie działać w taki sposób by przyciągać nie tylko nowy narybek młodych piłkarzy ale także potencjalnych sponsorów i kibicow. Można zacząć od Funpage na Facebooku, Strony Internetowej, filmików na YouTube, stworzyć pakiety sponsorskie dla potencjalnych sponsorów itp. Klub powinien w większym stopniu postawić na szkolenie młodzieży by móc w przyszłości uzyskać za ich transfer środki na działalność i rozwój klubu. Potrzebni są przyjaciele/wolontariusze klubu ktorym.bedzie się chciało zaangażować w działalność klubu oraz zorganizowanej grupy kibiców którzy mogliby prowadzić zbiórki wśród mieszkańców na określone projekty związane z klubem. Organizacja otwartych treningow, imprez klubowych i świątecznych a także turnieji towarzyskich z okazji dnia dziecka czy dnia rodziny itp. Wraz z Miastem czy inwestorem pomyśleć o budowie klubowego pubu w którym po treningach i meczach mogliby spotykać się kibice i pilkarze.Pomyslow jest ogrom wystarcza chęci i zaangażowanie. Mieszkam u gram zagranica w zespole amatorskim lecz takie pomysły wprowadziliśmy u nas już rok temu i z okresu kiedy musieliśmy się składać na każdą rzecz doszliśmy do momentu w którym środki że sponsoringu wystarczają nam na działalność zespołu bez problemow.W przeszłości byłem zawodnikiem Młodzieżowych zespołów SKP Słupca i smutek mnie ogarnia jak.mozna w dzisiejszych czasach można działać w taki sposob. Życzę powodzenia może ktoś wykorzysta podsunięte przeze mnie pomysły na działanie klubu.

 11. Do kibic 1986

  No receptę już masz, problem zdiagnozowany. Nic tylko wracać do kraju (Słupcy) i zostać prezesem SKP. Za 3 lata Liga Mistrzów.

 12. Nie lubię poniedziałku

  Trochę ta Slupca cofa się . Szkoda

 13. Paweł Nogaś

  Za tak niską dotacje od Burmistrza Słupcy pana Pyrzyka nikt nie jest w stanie utrzymać Klubu w Słupcy. Burmistrz obcina finansowanie wszystkim. Pamieta na szczęście o naszej słupeckiej Orkiestrze OSP bo ma rekordowo wysokie finansowanie. Piłka nożna zdaniem Burmistrza nie zasługuje na uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>