Strona główna / Informacje / Aktualności / Będzie hit. Zenek zagra w Witkowie!

Będzie hit. Zenek zagra w Witkowie!

To już pewne. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, 2 czerwca do Witkowa przyjedzie Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.  Koncert największej gwiazdy disco-polo w Polsce, odbędzie się w ramach nowej imprezy muzycznej. Szczegóły w jednym z kolejnych numerów Kuriera.

Zdjęcie: jerry o.

13 komentarzy

 1. Już mi się pacha spociła 😀

 2. Jeroooniimo

  Fajnie by było gdyby nie była to impreza z wstępem wolnym bo nie ździerże np takiej pani w klapkach ,która nam robi siare na całą polskee

 3. O matko znow disco polo, dobrze ze w okolicy kogoś normalnego zaproszą:(

 4. Zenek Super !!

 5. Suuper !!!

 6. O której godzinie ?

 7. Ślicznie

 8. KochamZenka

  Zenek!! Pozdrawiam wszystkich co będą i miłej potańcówki życzę 😀 🙂

 9. Martyniuk ze swoim klawiszowcem to jakieś nieporozumienie. 100% playback, nie zaśpiewał w Witkowie żadnej piosenki na żywo. Mają Rolanda BK5 który odtwarza pliki mp3, waw i inne i ściemniają że śpiewają. Są to nagrania wykonane w domowym zaciszu, Martyniuk śpiewa dwoma głosami jednocześnie choć nie mieli Vokalizera. Vokal podczas piosenki jest dużo głośniejszy niż jego okrzyki. Słychać że piosenki były nagrywane z vocalizerem w trybie „dual voice” a następnie pojawia się drugi głos a w okrzyku jest głos pojedynczy. Martyniuk – Nie oszukuj ludzi i jeżeli uważasz się za gwiazdę disco polo to śpiewaj ” na żywo”

 10. Martyniuk ze swoim klawiszowcem to jakieś nieporozumienie. 100% playback, nie zaśpiewał w Witkowie żadnej piosenki na żywo. Mają Rolanda BK5 który odtwarza pliki mp3, waw i inne i ściemniają że śpiewają. Są to nagrania wykonane w domowym zaciszu, Martyniuk śpiewa dwoma głosami jednocześnie choć nie mieli Vokalizera. Vokal podczas piosenki jest dużo głośniejszy niż jego okrzyki. Słychać że piosenki były nagrywane z vocalizerem w trybie „dual voice” a następnie pojawia się drugi głos a w okrzyku jest głos pojedynczy. Martyniuk – Nie oszukuj ludzi i jeżeli uważasz się za gwiazdę disco polo to śpiewaj ” na żywo”

 11. Martyniuk ze swoim klawiszowcem to jakieś nieporozumienie. 100% playback, nie zaśpiewał w Witkowie żadnej piosenki na żywo. Mają Rolanda BK5 który odtwarza pliki mp3, waw i inne. Ściemniają że śpiewają. Są to nagrania wykonane w domowym zaciszu, Martyniuk śpiewa dwoma głosami jednocześnie choć nie mieli Vokalizera. Vokal podczas piosenki jest dużo głośniejszy niż jego okrzyki. Słychać że piosenki były nagrywane z vocalizerem w trybie „dual voice” a następnie pojawia się drugi głos a w okrzyku jest głos pojedynczy. Martyniuk – Nie oszukuj ludzi i jeżeli uważasz się za gwiazdę disco polo to śpiewaj ” na żywo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.