Strona główna / Informacje / Aktualności / Zmiany w Urzędzie. Scheffs został dyrektorem

Zmiany w Urzędzie. Scheffs został dyrektorem

Pierwszy marca przyniósł zmiany organizacyjne w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie. Dotyczą one m.in. witkowianina Łukasza Scheffsa, który został dyrektorem nowej komórki o nazwie – Wydział Promocji, Kultury i Turystyki. Na jego zastępcę wybrano dotychczasowego dyrektora promocji – Dariusza Pajkerta, który objął również funkcję managera kultury. Modyfikacje nastąpiły także w Wydziale Rozwoju Miasta, Gospodarki i Obsługi Inwestora, który przekształcono w Wydział Rozwoju Miasta i Gospodarki.

Przypomnijmy, że Łukasz Scheffs zrezygnował z funkcji zastępcy burmistrza wraz z końcem stycznia.

3 komentarze

  1. A Gadzina móżdzy kogo by tu z kliki wybrać?Będzie jakiś koleś.. założę się..Gadziński nie ma własnego zdania,boi się radnych,skłóca miasto z osiedlem, w nosie ma wieś, wojsko i swoich pracowników..ot taki Pan…

  2. Waldemar II

    Hehe, niedobry Gadzina, ciemny lud wszystko widzi -daleko mu do najlepszych. Po co te kłótnie i nienawiść do osiedla?drugi sort?

  3. Szkoda słów, ręce opadają . ” Ekspert ” – politolog, staje się ” ekspertem ” kultury i promocji. Czy jako społeczeństwo musimy pozwalać na trwonienie publicznych pieniędzy ? !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>