Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / ZOL oficjalnie otwarty. Wojewoda przeciął wstęgę

ZOL oficjalnie otwarty. Wojewoda przeciął wstęgę

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, który od początku września funkcjonuje w słupeckim szpitalu. Relację z tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie słupeckiego starostwa KLIKNIJ TUTAJ.

Wojewoda wielkopolski na uroczystości otwarcia ZO-L w Słupcy

9 komentarzy

 1. I co Schulzopodobni? Można coś zrobić? Można….

  • Schulzopodobny Ciamajda

   Aga,

   pewnie, że można. Poczytaj „Żegnaj furmanko” Jacka Bartkowiaka – obecnego starosty, to może zrozumiesz coś więcej… Odsyłam na stronę 8 tego furmankowego gniota, gdzie Jacek Bartkowiak napisał pod adresem poprzedniej władzy powiatowej ( PSL ), że planując finansowanie inwestycji przez powiat nie powinno się liczyć na mannę z nieba. Według Jacka Bartkowiaka na mannę z nieba ówczesna PSLowska władza powiatowa mogłaby liczyć, gdyby wojewodą był polityk z PSL. Przekładając to tobie, gdybyś przypadkiem nie zrozumiała… Obecnie w powiecie rządzi PiS w koalicji z RdPS. Wojewoda wywodzi się z PiS. Tak więc PiSowska władza powiatowa od PiSowskiej władzy wojewódzkiej dostała na talerzu mannę z nieba.

  • Ano można…

  • Schulzopodobny Ciamajda

   Pewnie, że można. Poczytaj „Żegnaj furmanko” Jacka Bartkowiaka – obecnego starosty, to może zrozumiesz coś więcej… Odsyłam na stronę 8 tego furmankowego gniota, gdzie Jacek Bartkowiak napisał pod adresem poprzedniej władzy powiatowej ( PSL ), że planując finansowanie inwestycji przez powiat nie powinno się liczyć na mannę z nieba. Według Jacka Bartkowiaka na mannę z nieba ówczesna PSLowska władza powiatowa mogłaby liczyć, gdyby wojewodą był polityk z PSL. Przekładając to tobie, gdybyś przypadkiem nie zrozumiała… Obecnie w powiecie rządzi PiS w koalicji z RdPS. Wojewoda wywodzi się z PiS. Tak więc PiSowska władza powiatowa od PiSowskiej władzy wojewódzkiej dostała na talerzu mannę z nieba.

  • Do Aga!!!
   ZOL potrzebna rzecz zapewne w tych czasach ale pytanie mam czy orientujesz się czy pacjent płaci za pobyt na nim? Na Płucnym też wiele dni pacjenci właśnie z takimi schorzeniami leżeli – zapewne nie tak długo ale nie musieli płacić. Chyba że w tym ZOL pacjent nie pokrywać będzie około 70 % kosztów pobytu? A jak długo taki pacjent może leżeć na nim? Mój kolega w mazowieckim dopłaca za pobyt wujka na ZOLu bo ten rencinkę miał kiepską. Zapewne kto nie miał z tym do czynienia to nie ma pojęcia o kosztach związanych z pobytem!! Chyba że zle mówię , więc mnie popraw!

 2. Wielki sukces PiS ….!! Pan Bartkowiak i ten drugi przecinajacy wstege pochodza z tej samej grupy, ktora dzisiaj obronila niejakiego ministra pseudo sprawiedliwosci od hejtu Pana Zero Ziobre !! Takie to maja standardy, obroncy moralnosci. Pani Pawlowicz i Prokurator PZPR Piotrowicz tez jest z tej samej kasty! Polacy obudzice sie zanim bedzie za pozno, PiS nic nie zbudowalo, 0 autostrad, 0 nowych inwestycji, za to rozlozylo Polske na lopatki ! 500 + naszym dzieciom nie wystarczy na splate tego zadluzenia !!! Ja wiem, ze inne partie nie sa duzo lepsze, nie mamy dobrego systemu wiec nie pozwulmy na to aby PiS samodzielnie sprawowal wladze przez kolejne 4 lata bo wtedy Polska sie nie podniesie !!

 3. Oj tak ! Szczególnie jak sobie przypomnimy dramatyczną sytuację na ,, Izbie Przyjęć ” Trzeba umieć przypisywać sobie również porażki! Jak dobre sprawy to pan starosta sobie je przypisuje a jak coś nie tak to za krótko sprawuje władzę! Czysta chypokryzja. Natomiast ZO-L to super oddział! Brawo dla wszystkich którzy przyczynili się do jego otwarcia! Pozdrawiam

 4. mieszkaniec

  Wreszcie zagospodarowano pożytecznie ten budynek szpitala, bo do tej pory niby Oddział Chorób Płucnych ale leczono wszystko, do tego jakieś przychodnie lekarskie!

 5. Ale się narobili … a pielęgniarki jak nie miały tak nie maja 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>