Strona główna / Informacje / Aktualności / Zumba i aerobik receptą na awans?

Zumba i aerobik receptą na awans?

Wiceliderzy poznańskiej Okręgówki – teren wschód, seniorzy Vitcovii Witkowo za kilka dni wrócą do treningów. Trener Jacek Pasek zamierza porządnie przepracować okres przygotowawczy, dlatego też przygotował dla piłkarzy kilka niespodzianek.

Inauguracyjny trening odbędzie się 9 stycznia. Najpierw trzy treningi w tygodniu, potem cztery. 21 stycznia seniorzy udadzą się na turniej halowy do Wapna. Mamy w zespole kilku świetnych halowców, więc można pokusić się o dobry wynik i udanie rozpocząć rok. Później kolejne zajęcia treningowe i od 28 stycznia początek serii gier kontrolnych. Będzie ich sześć. Kolejno z Victorią Września, LKS Gołuchów, Spartą Oborniki, Polonią Środa Wielkopolska, Wełną Skoki, Polonią Golina. 12 marca okaże się w jakiej będziemy formie. Wtedy to nastąpi pierwszy poważny sprawdzian. Vitcovia zmierzy się z Lechią Kostrzyn w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jeśli zwyciężymy, 29 marca na drodze do półfinału stanie nam Mieszko Gniezno lub Suchary Suchy Las. Zanim jednak to nastąpi i ruszy liga trzeba się do nowych wyzwań solidnie przygotować. Trener Jacek Pasek zdradził nam kilka planów na przyszłość.

Chcemy spotkać się dwa razy na dużej hali, raz na małej. Właśnie tam wprowadzę małe urozmaicenie. Chcę chłopaków trochę usprawnić. Będą to na pewno ćwiczenia przy muzyce, Zumba czy aerobik. Wzmocnimy mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków. Nie będę ukrywał, że musimy popracować nad wytrzymałością szybkościową, ponieważ jeśli chcemy osiągnąć sukces, musimy gonić lidera (…) – mówi trener seniorów, Jacek Pasek.

KT Chołodecki

Więcej w Kurierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.