Strona główna / Informacje / Aktualności / Burmistrz pierwszy raz udzielił ślubu

27 komentarzy

 1. To miłe, ale pod publiczkę. Niech zacznie pan brać przykład z Burmistrza miasta i gminy Września. Tam kolejka inwestorów nowe miejsca pracy, rozwój społeczny , a u nas ?? Żenada, młodzi uciekają, inwestycje omijają, a pan ?? Szkoda gadać.

  • Niestety ale muszę przyznać racje. Znów dużo szumu przed wyborami, pokazywania się w mediach a po wyborach nasi „politycy” znikają na kilka lat. Trzeba niestety stwierdzić ze miasto wymiera, mnóstwo lokali do wynajęcia, zamykają kolejne zakłady. Jak tak dalej pójdzie to przy następnej wyborach nie będzie miał kto głosować na was. Radni weźcie się do pracy bo stajemy się zadupiem

  • Janie jak tylko wpłynęła skarga na burmistrza Pyrzyka w sprawie projektu E mocni tak realizuje miasto Słupca

  • J. D. Schulze

   Niestety, a który zakład zamknęli? Czemu nie wynajmiesz jednego z pustych lokali i nie ruszysz z biznesem? Broni ktoś?

 2. Gratulacje na nowożeńców dużo szczęścia życzę. Uściski dla Gabrysia co to roczek skończył najlepszego.
  Pozdrawiam

  • Szulce, a niby jaki biznes otworzyć w Słupcy ?miescie ludzi bezrobotnych, mało zarabiających lub emerytów ? … mlodzi juz wyjechali przez władze ktore nie potrafią ściągnąć biznesu.Ty na garnuszku partii może coś otwórz.

  • Do PSL-owca J.D.Schulze

   Do J.D. schulce. No to ci powiem co zamknęli. Twój kumpel z PSL-u Mirosław Machowiak najpierw zniszczył komunalke a teraz Miejski zakład energetyki cieplnej nad którym nikt nie panował. Tym sposobem zwolnił ok. 20 ludzi ..

  • J. D. Schulze

   Żenada, jeszcze kilka lat pod ewentualnymi rządami PiS i wszyscy będziemy bezrobotni.

 3. Gratulacje dla nowożeńców.

 4. Gratulacje dla nowożeńców.

  Panie Pyrzyk, niech się lepiej pan przyjrzy swojej komunalce.
  Ten sam metraż mieszkania – identyczny. W spółdzielni mieszkaniowej za ten sam metraż płacą 460 zł ( w tym jest ciepła woda ) ,
  a u pana na włościach kałeckiego za ten sam metraż ( bez ciepłej wody – grzeją swoimi bojlerami za swoje płacą za prąd ) płacą 540 zł, niech pan to publicznie wyjaśni, dlaczego taka różnica, co to powoduje????
  Dlaczego pan podpisuje takie decyzje ze szkodą dla mieszkańców. Ma pan ich gdzieś ???????????????

  • J. D. Schulze

   Anonim, ile lat mają budynki komunalne, a ile spółdzielcze? Trzyma Cię ktoś na tym komunalnym lokum? Kup mieszkanie spółdzielcze i płać mniej.

  • J. D. Schulze

   Anonim, będziesz tak uprzejmy i podasz czy budynek, o którym napisałeś jest w całości własnością gminy czy moze jest to wspolnota mieszkaniowa z jakims udziałem gminy?

  • Anonim, nie zważaj co pisze troll J. D. Schulze opłacony przez PSL

  • J. D. Schulze

   Anonim, nie chodzi więc o to, żeby uzyskać wyjaśnienie w przedmiocie wysokości czynszów. Tobie chodzi o ferment.

 5. Pan burmistrz udzielił ślubu.Nie wierzę!Gdzie klauzula sumienia i pańskie przekonania religijne? Albo finansujecie czarnych, albo odbieracie im pieniądze.

 6. Ja bym chciał slubu od Schulze slubów
  głupoty zakłamania i frajerstwa wypowiedzi

 7. Artykuł o pierwszych ślubach ud,zielonych przez Burmistrza a wy jak jakie trole pluje ie jadem wokoło. Jeszcze o jakichś czynszach, biznesie, porównania do Wrześni. O pamiętajcie się trole głupie jak but, jak cały obuwniczy sklep. Wszystkiego najlepszego nowożeńcom, pomyślności na nowej drodze życia i abyście jak najmniej spotkali w życiu takich cymbałów jak pod tym artykułem

 8. Jaś a J. D. Schulze to jedna i ta sama osoba

 9. Schulze masz jasno napisane to czego jeszcze chcesz, wyjaśnij dlaczego tak macie drogo skoro w blokach w spółdzielni rocznikiem zbliżonych do naszych ( za Hermesem ) jest dużo taniej, co nie masz wyliczeń, porównaj publicznie wszystkie składniki opłat w takim samym metrażu, to ty siejesz ferment i sie rzucasz a nie chcesz celowo wyjaśnić różnicy, pewnie masz zakamuflowane koszty i stąd różnica

 10. J. D. Schulze

  Anonim, wiesz czego chcę? M.in. tego, żeby ludzie, którzy się tu wypowiadają oanowali umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem. Zapytałeś pod adresem Burmistrza Pyrzyka, dlaczego, cyt.:”na włościach kałeckiego” jest drożej niż w spółdzielni. Istotnym dla rozjaśnienia ci w łepetynie jest czy porównujesz czynsz spółdzielczy z czynszem w budynku komunalnym czy we wspólnocie, w której Gmina Miejska Słupca ma udziały? A może sam nie wiesz, co porównujesz?

 11. nawet nie potrafisz a raczej nie chcesz podać po kolei wszystkich składników opłat u was i w spółdzielni przy jednakowym metrażu mieszkania, za trudne dla ciebie, bo tylko potrafisz jątrzyć, obiektywnie napisz i wymień wszystko co składa się na opłatę za mieszkanie u was i w spółdzielni np za 60 m2 ( np. czynsz albo opłata wspólnotowa, co, woda zimna, itd., a obok stawki ze spółdzielni )

  • J. D. Schulze

   Anonim, „opłata wspólnotowa” – a cóż to za licho? Pojęcia nie masz o czym piszesz. Każda wspólnota mieszkaniowa ustala czynsz sama dla siebie. Uchwały w przedmiocie wysokości czynszu podejmuje się w drodze głosowania przez członków wspólnoty. Tak więc chcesz porównać czynsz w spółdzielni z czynszem we wspólnocie czy z czynszem w budynkach komunalnych? I nie pisz mi „u was”.

 12. nie pajacuj, i tak wiadomo, że nie napiszesz, celowo tylko jątrzysz a danych nie chcesz podać, gdybyś chciał to już dawno byś to zrobił, tylko żerujecie na tych lokatorach, co chwilę podwyżki robicie, w tym roku już chyba dwie albo trzy, tak wam brakuje, ciekawe na co, na basen?

  • obserwator1

   Szanowny J. D. Schulze lubi zarzucać komuś brak kompetencji. I sam pokazuje swój brak kompetencji. W wspólnocie nie ma czynszu. Czynsz się płaci właścicielowi. W spółdzielni też nie ma czynszu. Czynsz się płacu tylko miastu w lokalach komunalnych lub innym właścicielom.

 13. Może niech J. D. Schulze napisze ile drożej ciepło z MZEC od 1 czerwca? Będzie konkretnie.

 14. J. D. Schulze

  Anonim, ty idiota normalnie jesteś. Idiota jak amen w pacierzu. Jeżeli ktoś jątrzy, to właśnie ty. Rzuciłeś hasło „czynsze komunalne” nie ogarniając, jak funkcjonują wspólnoty mieszkaniowe. Ale spróbuję ci matole wyjaśnić. Czynsz we wspólnocie mieszkaniowej ustalają właściciele w drodze uchwały większością głosów. Poza tym pieniędzy pochodzących z czynszów komunalnych nie można przeznaczyć na basen. Nie można ich wydatkować na inne cele niż związane z mieszkaniami komunalnymi, czy to w budynku, którego właścicielem w całości jest Gmina Miejska Słupca bądź we wspólnotach mieszkaniowych. A tak na marginesie… Darmo chcesz mieszkać? Kto i z czego ma wyłożyć na remonty budynków komunalnych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>