Strona główna / Informacje / Aktualności / Do kina w trakcie strajku

Do kina w trakcie strajku

Do akcji strajku nauczycieli przystąpiły wszystkie placówki oświatowe podległe miastu. Jeśli sytuacja będzie tego wymagała burmistrz Pyrzyk chce poprosić Miejski Dom Kultury, aby w trakcie strajku udostępnił salę kinową na seanse edukacyjne dla dzieci szkolnych i przedszkolnych. – Mamy od 66% deklarujących chęć udziału w strajku w trojce do prawie wszystkich osób w Przedszkolu Miś, bo tam na „placu boju” pozostają tylko pani dyrektor i wicedyrektor. Oczywiście, jeśli wszyscy nauczyciele w danym momencie przystąpią do tej akcji to nie sposób będzie zapewnić w tym dniu zajęć dydaktycznych – mówi burmistrz.

8 komentarzy

 1. Xxx poirytowana

  To są kpiny dzieci ze szkół zmieszczą się w sali kinowej ???? przecież to będzie około 700 osób. Dzieci będą siedzieć sobie na kolanach ????Ja proponuję zabrać kartę nauczycielom niech pracują po 8godz dziennie niech mają 26dni urlopu to może przestaną narzekać Drodzy Nauczyciele zwolnijcie swoje etaty zawsze można znaleźć lepszą pracę.

 2. A co my” normalne mamy”pracujące od 7do 15 mamy począć z naszymi dziećmi Nasze pociechy mają siedzieć w kinie Drodzy nauczyciele przecież macie wybór po co się męczycie w tych szkołach z naszymi dziećmi dajcie sobie spokój niema ludzi niezastąpionych idźcie na lepsze etaty szkoda zdrowia

 3. Nauczyciele też mają dzieci i nikt się nie pyta co mają zrobić gdy pracują od 8 do 16 a czasem do 18. Urlop jak policzymy to prawie taki sam, 26 dni roboczych to daje ponad miesiąc, nauczyciele też działają do początku lipca i na końcu sierpnia itp. Narzekający mogą iść pracować do szkół, są wolne wokaty.

 4. Kiedy wogole ten strajk jest Bo nie śledzę tego ?

 5. Tak sobie myślę, zwolnię się z pracy w szkole i pójdę gdzieś np.na stróża, „na kasę” itd. Pewnie dam radę, mam wyższe wykształcenie +podyplomówki). Zamienimy się?

 6. Mieszkaniec Powiatu

  Niestety każda grupa zawodowa w tym kraju zarabia spewnością za mało. Tak samo nie sądzę że każdy nauczyciel zasługuje na podwyżkę w postaci 1000 zł. W kwestii spędzania czasu pracy w szkole od 8.00 do 16.00 to czysta chypokryzja! Anonim chyba się zagalopował. Nauczyciel to strefa budżetowa jak mi wiadomo! Tylko nie rozumiem z jakiej racji to oni akurat mają tyle przywilei np. W postacji dodatku mieszkaniowego czy dodatkowego urlopu na tzw podreperowanie zdrowia! Czyżby uważali się za święte krowy.

 7. businesswoman

  Na innym forum słupeckim jeden z nauczycieli „krzyczał” aby inne grupy zawodowe pokazały swoje PIT-y „lekarze i przedsiebiorcy” i to miał być jakiś argument w dyskusji (przy okazji ten nauczyciel pokazał swój poziom),nooo jesli tak będziemy rozmawiać to nikt Was nie poprze.PS skoro tak to proszę nie przychodzić więcej do lekarzy i nie żebrać L4 na strajk , tylko honorowo stanąć do walki i nie wycierać sobie bużki innymui grupami zawodowymi .Zlikwidujcie w końcu tą beznadziejną kartę nauczyciela.

 8. Mieszkaniec Powiatu

  Nauczyciel dyplomowany! Strefa budżetowa a jednak wiele przywileji. Charówka 18-cie godzin tygodniowo to niebywałe że jeszcze dajecie radę. Wszyscy chcą 1000zł netto. Tak wszyscy dzisiaj równo się cenią za swój trud
  który wkładają w edukację naszych pociech. Normalnie szok!!! Cuż to za nowa elita nam się narodziła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>