Strona główna / Informacje / Filmy / Budka w Słupcy o ośmiorniczkach, Ziobrze i wyborcach PiSu

26 komentarzy

 1. Won z dziadem na zbity pysk!

 2. Nie mogę pojąc jak politycy PO nie wstydzą się pokazywać ludziom na oczy po tych 8 latach skandalicznych rządów jakie Polsce i Polakom zafundowali. Jak widać nie mają za grosz wstydu (o samokrytyce nie wspominając).

  • A Waldemarowi Miernikowi nie wstyd że jest dyrektorem biura polskiego. nic nie idzie z nim załatwić bo jest niesłowny

  • Przepraszam Pana Waldemara który do mnie napisał dopiero jak publicznie go opisałem

 3. Won z Jankiem na zbity pysk ..pewno pisior.

 4. Niezły z niego pajac. Wytyka, że facet się leczył psychiatrycznie i że to draństwo. Ale Budka zapomniał powiedzieć, że tak samo wykorzystywał samospalenie tego nieszczęśnika co też się leczył psychiatrycznie. Ba, oni poszli do europarlamentu kłamiąc o rzeczywistej sytuacji..

  Jak Budka idzie do tvn albo do telewizji niemieckiej to sytuacja jest analogiczna..

  Ustawianie się z sędziami to coś normalnego? No weź Budka przestań takie głupoty mówić.

  Mówi o populizmie.. a wasza partia PO to tylko na tym jedzie. 8 lat dojenia kraju i narodu- dosyć Budka. Jedź do niemiaszków, masz tam poparcie.

 5. Nie mogę go słuchać, mam nadzieję, że nie znalazło się dużo chętnych na słuchanie tych „inteligentnych wywodów”. Cały czas ta sama śpiewka wszyscy są najgorsi, a oni są święci. Tylko co dobrego zrobili przez 8 lat? Raczej nie mają się czym pochwalić to jadą non stop te same „przyśpiewki” Kaczyński to Ziobro tamto Morawiecki siamto. A gdzie PRZEPRASZAM za nasze 8 lat rządów, gdzie WYCIĄGNIEMY WNIOSKI, gdzie NAPRAWIMY WSZYSTKO, ODDAMY CO ZABRALIŚMY i dopiero BŁAGAMY O DANIE NAM SZANSY POPRAWY.

 6. Dużo więcej dla Polski zrobiło PO, inwestycje, rozwój,autostrady. A Pisowska hołota tylko rozdaje klerowi pieniądze i kpi z Polaków. Ograniczają swobody ! Cofają nas do średniowiecza ! ale przyjdzie czas i oddzieli się kościół od państwa i będzie normalnie.

  • o tak Po bardzo dużo zrobiło ,pelno afer ,kradziezy ,korupcji ,sprzedalo Polske i ograbilo Polakow

 7. A gdzie trzeci przyjaciel z boiska….?

  Jestem ciekawa ile osób
  przyszło POsłuchać tych „mądrości”

 8. „gadał dziad do obrazu” a gdzie widownia?

 9. Jan masz słuszną rację pisiory doprowadzają nas do ruiny

  • PKP z rekordowym wynikiem. LOT 280 mln zł zysku. Kopalnie znowu na plusie. Dlaczego teraz się opłaca, a wcześniej niekoniecznie?
   http://niewygodne.info.pl/artykul8/04221-Duze-zyski-PKP-LOT-i-kopalni-wegla.htm

  • Olsen dlatego się opłaca bo państwo dokłada z naszych pieniędzy do nierentoenych kopalni itp węgla sprzedajemy mniej niż kiedykolwiek bo rośnie import zza granicy więc nie wierz we wszystko co piszą w pisowskich gazetach

  • analfabeta i niekumaty jestes,popterasz tych zlodziei z PO ,co Polske doprowadzili do ruiny.Obecnie dzieki zmianom w rzadzeniu mamy wzrost gospodarczy ,przestan bezkrytycznie paplać

 10. Panie Pośle
  Chciał pan powiedzieć,że ośmiorniczki w lidlu są tak tanie że nie ma o czym mówić?
  W Słupcy mieszkają prości ludzie
  młodsi wykształceni opuszczają nasze miasto
  przez politykę takich jak pan.

  Pana występ oceniam w kategoriach kabaretu
  i ubliżył pan naszej inteligencji.

 11. N. to kabaret,dobrze że są,bo jest ubaw po pachy..

 12. Szok po prostu o czym ten „pan” mówi? a ten „drugi” który mu przytakuje jeszcze lepszy.

 13. Parada Oszustów

 14. Zwracam się z uprzejmym i poważnym pytaniem do zwolenników PO i Nowoczesnej: czym się kierują popierając jedną z tych partii? Jestem szczerze zaciekawiony

 15. Uważam że jest p.kiepskim politykiem
  a po tym co p. powiedział o p.Holeckiej
  uważam że nie. jest p. też dżentelmenem.

 16. Nic nowego nie powiedział. Winni wszyscy, tylko nie PO.

 17. Partia oszustów! Dziwie się tylko młodym wykształconym ludziom w Słupcy w Strzałkowie i okolicach, że należą do tej partii.
  Budka myśli, że ludzie nie mają inteligencji i zdroworozsądkowego myślenia. Budka krytykuje instytucję skargi nadzwyczajnej i POdaje fałszywe przykłady. Nikt nie dopuści do skargi nadzwyczajnej tego, że ktoś po 20 latach dostał o kilka tysięcy mniej za złamaną nogę! Skarga ma dotyczyć drastycznych przypadków np wsadzenia niewinnego człowieka do więzienia przez pomówienie prokuratora, podejrzenia fałszowania dowodów przez policję i wydania korupcyjnego wyroku. Sprawy mają dotyczyć również prób zniszczenia firmy, układów typu Policja, Sędzia , Prokurator. Polecam film „Układ zamknięty”. Druga fałszywa teza Pana Budki to to, że nie ma nic dziwnego, że prokurator czy sędzia zadzwoni do podejrzanego czy świadka o zmianę terminu przesłuchania czy rozprawy, oczywiście, że nie ale dziwne jest Panie Budka, że podejrzany zadzwoniłby do sędziego i prosił o ustawienie rozprawy tak aby sędzia sprzyjający rozstrzygał sprawę. Jak powiedział senator Rolewski ws Pani Beaty Sawickie , że sędzia był chyba nasz z PO, czy nam sprzyjał, że z oszustki i łapowniczki zrobili bohaterkę. Zresztą sędziowie w Polsce, za PO zwykłych ludzi za wafelka wsadzali do więzienia a bosom mafii czy temu co zabił perszinga dali 250 tyś odszkodowania! I tutaj jest problem w wymiarze sprawiedliwości, że bronili ludzi bogatych, mafiozów i przestępców co mają pieniądze na adwokatów zresztą niejednokrotnie również skorumpowanych, mają na łapówki i podzielenie się z kim trzeba. Mówię tu o patologii oczywiście a nie o zwykłych uczciwych sędziach, policjantach czy prokuratorach. Przykładów PatOlogii można mnożyć ale na razie starczy. Ludzie mają swój rozum i prawidłowo odsiewają ziarno od plew.

 18. PASZOŁ WON Z MIASTA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.