Strona główna / Informacje / Filmy / Grzywiński: To będzie ostatnia kadencja

19 komentarzy

 1. Pan wójt niech zajmuje się przedszkolami i szkołami podstawowymi na terenie Gminy Strzałkowo. Dla tych placówek oświatowych gmina jest organem prowadzącym. Dla szkól szkół ponadigimnazjalnych organem prowadzącym jest powiat. Proszę o tym nie zapominać!!! Tak jest skonstruowane prawo. Chyba nie ma gminy w Polsce, która chciałaby tak daleko ingerować w nieswoje zadania, jak Gmina Strzałkowo w placówkę oświatową, jaką jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie. To Powiat Słupecki odpowiada za nią. Za jakość edukacyjną, bezpieczeństwo i finansowanie. Burza w szklance wody jest niepotrzebna. Pan wójt w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie nie był od 2015 roku czyli od momentu powołania placówki, mimo, że był przez szkołę zapraszany (otwarcie tej placówki, uroczystości szkole, targi edukacyjno- zawodowe, podsumowanie projektów unijnych,drzwi otwarte, itp.), więc nie wie, jak ta placówka funkcjonuje. Sieje niepokój wśród uczniów i rodziców oraz mieszkańców.
  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie dobrze funkcjonuje, kształci młodzież i osoby dorosłe.
  Tego Szanowni Czytelnicy się trzymajmy i nie dajmy wiary w sensacyjne doniesienia mediów.
  W październiku bieżącego roku planowana jest uroczystość nadania imienia W. Witosa szkołom wchodzącym w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie.

  • Jacek Bartkowiak

   Wincenty Witos nie pomoże Partii Słupeckich Leniwców w przedłużaniu agonii tych rządów. Nawet gdyby zmartwychwstał i założył strażacki mundur, co powiedzmy wyraźnie – wydaje się być mało prawdopodobne.

  • Dobre xD

  • Panie Grzywiński deklaruje pan „ostatnią kadencję” a jeszcze nie rozliczył się Pan z pierwszej. Trochę Panu przypomnę. Rok 2006 ostatni dzień składania kandydatur na radnych i wójtów. Jest godzina 12 w południe, wójta Janaszaka nie ma w urzędzie. Dlaczego zablokowały się wtedy komputery w Urzędzie Gminy? Biuro wyborze było właściwie nieczynne nie można było zarejestrować kandydata w wójta. Czyżby to Pan spowodował i dlaczego, czego się Pan obawiał?. Niech pan policzy ile razy pomiędzy godziną 12 a godziną 20 był Pan w Słupcy na ulicy Zagłoby w posesji głównodowodzącego wyborami w powiecie słupeckim. Efektem pana kilkukrotnych wizyt u głównodowodzącego wyborami było to, że w Strzałkowie około godziny 23 pojawił się Pan Pyrzyk i wymusił wycofanie jednej z kandydatur na wójta.
   Tak PSL otworzył Panu drogę do wygrania wyborów na wójta. Pan dzisiaj „opluwa” swoich „protektorów? Kala Pan gniazdo z którego się narodził. Jest pan bardzo małym człowiekiem bez honoru prawdziwym kupczykiem.

  • Pani Kasiu gmina wśród wielu zadań nie ma szkół średnich a szkoda , ale ma obowiązek dbać o szkołę którą POWIAT CHCE ZLIKWIDOWAĆ a dzieci zabrać do Słupcy.

  • Bajabongo, czy naprawdę pan Pyrzyk wymusił wycofanie kandydata na wójta w Strzalkowie ?? Jeżeli tak to działał niezgodnie z prawem a na pewno nieetycznie ale jemu etyka jest obca. Dba jedynie o swój interes i interesy PSL-u. Apel więc taki. Panie Pyrzyk niech pan nie startuje w najbliższych wyborach, to dla tych uczciwych słupczan obraża.

  • Bajabongo skąd masz takie informacje? Pyrzyk może podać cię do sadu

 2. Pan wójt zawsze ustawia się z wiatrem, typowy karierowicz

  • Wójt więcej robi dla Szałkowa niż Burmistrz Słupcy dla Słupcy

  • Bajabongo
   PANIE STEFANIE pomyliłeś wszystko to był 2002rok na Zagłoby do gownodowdzacego pana Grzeszczaka jezdzil pan Maciejewski bo zgłosił na wójta pana StefanaKlotschke a to nie był człowiek PSL i szef rozkazał ze musi wystartować sam i to zrobił a dodatkowo wystartowali pan Lazarek i pan Ochoty a Pyrzyk nie miał z tym nic wspólnego oj słaba pamięć a może celowe mieszanie faktów

 3. Ostatnia kadencja. W Putin też tak mówił w dalszym jest carem Rosji. Dobrodzieju ty nasz .Kończ waść, wstydu oszczędź!

 4. Brawo panie wójcie trzymać tak dalej

 5. strzałkowianin

  Brawo panie wójcie trzymać tak dalej

 6. Strzałkowo ma dobrego gospodarza którego wielu nam zazdrości Panie Wójcie niech Pan zastanie jak najdłużej

 7. Prawda o PSLu

 8. Wójt ma zawsze rację. I tyle w temacie. Omnibus.

 9. Takich cwaniaczków się nie słucha

 10. słupczanin

  rozwiązać POWIAT SŁUPECKI po co samorząd który nic nie może i na nic nie ma pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.