Strona główna / Informacje / Filmy / Gwit: Nie ma miejsca na obrażanie

26 komentarzy

 1. Powiat Słupca to porażka. Już dawno powinnismy sie od niego odłączyc. Wystarczy zobaczyć jak powiat Gniezno działa prężnie choćby na terenie ościennych wsi/miejscowości. Wstarczy spojrzeć na drogę z kierunku Witkowa, gdzie w Ługach wjeżdza sie na zacofane tereny. A droga Powidz-Smolniki jest tylko tego wizytówką.

 2. Sam jesteś porażka.Nie ty o tym decydujesz skoro tak ci źle to wypier……….

 3. Co to za powiat 30 tys. ludzi. Powidz od dawna powinien być w powiecie gnieźnieńskim

 4. ciekawy wywiad czy aby napewno wszystko tak rozowo wyglada czy tez pan wojt odjechal w inna rzeczywistosc?

 5. Sami chcieli ,odłączyli się od Witkowa, to teraz tak mają jak chcieli,

 6. Strzalkowiak

  Stanik ma rację ten powiat to jedna wielka porażka 80 % strzalkowa też tak uważa.

 7. Gwit poświęcił się całkowicie dla Powidza i udowodnił to wiele razy, choćby rezygnując z pełnej kwoty wynagrodzenia i przekazując je na cele miasta, ale zawsze uważałam Powidz jako część Gniezna jak chyba wielu mieszkańców gminy Gniezno.

  • Ziomek puknij się w czółko! Po pierwsze Powidz nie jest miastem tylko wsią. Po drugie z tym poświeceniem to odleciałeś po całości! Populista zawsze tak robi pod publiczkę, ale 4 lata pokazały ze w zadnym stopniu ten tani chwyt nie zrekompensował trwonienia pieniędzy z podatków.

 8. Z wywiadu najbardziej nam wyborcom się podobają słowa p.Wójta „Lubię ten teren,lubię ziemię powidzką” i czy to wystarcza żeby być wójtem? Według mnie napewno nie!!!!!!

  • To tylko slowa.wiadomo,ale Gwit jest z tego terenu i zna tutaj wszystko, nie walczy z ludzmi ze wzgledu na opcje polityczna tylko chce rozmowy.i to mi sie podoba,co ma polityka do tego.sa fundusze na gmine to powinno sie ulatwiac dostep i umożliwić ich dostanie a nie uzalezniac wszystko od pogladow politycznych itd.

 9. Powiat Słupecki to jedno wielkie nieporozumienie. Stworzony został dla zaspokojenia własnych ambicji i interesów przywódców ówczesnej elity rządzącej, która opanowała wówczas i zresztą trwa to do dzisiaj na naszym terenie,większość stanowisk w kluczowych jednostkach powiatowych.

 10. mieszkaniec

  Ziomek co za głupoty wypisujesz,zastanów się. wójt poswiecił się do POwidza.,pieniadze z pensji przekazuje na cele miasta.To proszę napisz co zrobono z tych przekazanych pieniedzy.

 11. Zainteresowany 90

  Nie wiem ile przekazuje wójt tych pieniedzy,ale gdyby byla ro nawet kwota symboliczna ,to i tak duzo,niech kazdy z r radnych zrezygnuje z ulamka swojej diety i wspólnie cos zrobia za ta kase to bedzie duzo …,inwestycje w gminie powidz sa i to widac,na tyle ile budzet pozwala i sa srodki jest to wykorzystywane,

 12. Masakra co za wywiad 4 lata minely a wojt mowi _lubie Powidz nie obrazajcie sie chcialbym…..moze …moze bedzie ….potrzebujemy……A k….a gdzie jest co zrobilem przez te 4 lata ???????

 13. Nie ma bo nic nir zrobil A polityczny a pisory to co teraz trzymie z tymi kd Orlika bo potrzebuję poparcia, żalosne tez lubie Powidz!!!

 14. mieszkaniec

  turysta – widac że nie znasz Wójta zna to on drogi nad jezioro,dla mieszkańców jest dobry ale tylko dla tych co mają duze rodziny bo będzie dużo głosów, rozmawia tylko z bogatymi a resztę ma daleko

 15. turysta -chyba jestes dobrym znajomym wójta ,bo to co piszesz to w tym nie ma nic prawdy.

 16. przekazuje to on ofiare na tace w niedzielę.

 17. Tak polubil przez 4 lata Powidz i mieszkancow ze jest gotowy poswiecic wszystko -ale dla wlasnej KARIERY !!!!!!

 18. mieszkaniec

  trzeba przed wyborami iść do gminy i wójtowi to wszystko powiedzieć, niech wreszcie usłyszy co on robi,jak się zachowuje.Bo dużo osób ktore z nim mają do czynienia to bardzo narzekają.A pozostali chwałą bo go nie poznali.

 19. Tłumaczenie nieudolnych rządów niemal genialne! Nawet nie trzeba się odwoływać do faktów wystarczy zaczarować rzeczywistość…

 20. to ze lubi teren i ziemie powidzka a o ludziach zapomnial to niech zostanie rolnikiem przerwa w wojtowaniu dobrze mu zrobi no i z gramatyka w pierwszym akapicie wywiadu jest pan wojt na bakier to nie mianownik w srodku zdania!!!!

  • pozbawiony złudzeń

   Popieram! Stale wybucha coś nowego, co przykrywa, co się stało wczoraj

 21. mieszkaniec

  xpan na wojta nie startuje i nie wiem kto wystartuje , wiadomo obecny wojt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>