Strona główna / Informacje / Filmy / Myśleli, że się utopił. Film z akcji na jeziorze Słupeckim

Myśleli, że się utopił. Film z akcji na jeziorze Słupeckim

 

10 komentarzy

 1. mieszkaniec

  Za to co zrobił 5 lat kamieniołomów.Znam tego mężczyznę albo siedzi w więzieniu albo zaczepia ludzi pod Biedronką, albo kradnie.Teraz zakpił ze służb ratunkowych a kosztów nie poniesie bo i tak nie ma z czego zapłacić. Oto Polska rzeczywistość!

 2. Chciał się tylko umyć to się chwali w jego przypadku.

 3. Przeciesz on nie wzywał służb ratunkowych poszedł sobie normalnie popływać jedyne co to fakt ze pił alkohol. A za akcję ratunkowa z jakiej paczki ma płacić? ?? To że dziadek może ledwo widzi i wezwał straż i dlatego ma płacić. No blagam.

 4. Wypowiedz Pana, który wezwał służby jest przypuszczeniem. Nie widział on dokładnie co się stało z tamtym Panem. Machać na jeziorze może każdy. Mógł tez zinterpretować źle te ruchy. Ten Pan nie mógł zniknąć pod woda skoro wypłyną na brzeg. Na pewno nie można go oskarżać za cała akcje ratunkową. Służby powinny podejść do tego ze ktoś może widział może nie z dystansem tym bardziej ze świadek był jeden. Kto poniesie koszty akcji ? Odp jest jedna: my podatnicy;)

 5. A tam nie jest zakaz kąpieli?!?!

 6. redaktor to niech nad dykcją popracuje bo nie można zrozumieć…

 7. a mówią, że kąpać się w Słupcy nie można. widać można:)

 8. W tyłek mu Sąd może nadmuchać…!!! Jedyne za co możecie go ukarać, to 100 zł za spożywkę, nic więcej. On nie wzywał, ani nie potrzebował pomocy.

 9. A ciekawe skad on 100zl bedzie miał. Moze ukradnie. Bo w tym jest dobry.

 10. Co ja pacze:o

  Skad w ludziach tyle nienawiści? Gosc chcial poplywac to poplywal… malo to ludzi po piwie wchodzi do wody? Ogarnijcie się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.