Strona główna / Informacje / Filmy / Tłumy w Powidzu. Zobacz film z lotniska

Tłumy w Powidzu. Zobacz film z lotniska

Komu udało się przebrnąć przez wielokilometrowe korki, a potem dojść na lotnisko, mógł podziwiać wszystko to, czym dysponuje powidzka jednostka wojskowa. Zobaczcie skrót tego, co działo się w Powidzu.

14 komentarzy

 1. Zajefajnie

 2. Może organizatorzy się wypowiedzą na temat dojazdu do jednostki.Trzy godziny w korku żenada.

  • Wystarczyło wyjechać wcześniej i bez problemów dotrzeć bardzo blisko płyty lotniska.Organizacja była bardzo dobra.
   A

  • Popieram komentarz od Strzałkowa do Powidza kolejka 14 kilometrow potem zamknęli lotnisko i zero wjazdu chyba ze ktoś wyjechał porostu żenada.

  • A widziałeś by do jednostki była dwupasmowa autostrada!?.

 3. Wszystko super, tylko następnym razem mniej tych 2 – 3 sekundowych ujęć, są bardzo irytujące i nie wnoszą nic do filmu. Technika robienia filmików sprzed 20 lat.

 4. dla ciebie powinni wybudować specjalną drogę (Rafał)
  a tak po za tym było mega super

 5. Od Strzałkowa do Powidza kojejka14 kilometrów potem zamknęli lotnisko chyba ze ktoś wyjechał to wpuszczali porostu żenada i zero organizacji szkoda słów.

 6. Jasne niech zamkną bazę hermetycznie i zero pokazów dla ludzi Darmowych!!!tego chcecie???Brawo Wy za pomysł, podobno niepowtarzalną Mszę, udział jankesów, defiladzi, motory no i Super Pokazy!!!Gratulacje

 7. Wielki bałagan komunikacyjny, nikt nad tym nie panował, brak miejsc parkingowych, o 13 zamknięto drogę na Niezgodzie. Albo robi się coś porządnie, albo się ludziom głowy nie zawraca. Wstyd dla organizatorów.

 8. Mi tam i Mojej corce sie podobal herkules,f 16 , helikoptery

 9. Polaczki!Jak coś za darmo to tłumy walą,drzwiami,oknam,lasami,drogami,bramami.Ja to się dziwię ze ludzie podkopow nie robili pod ogrodzeniem od lotniska.Co za dzicz!Jak ktoś trochę jest ogarnięty to powinien wiedzieć że to lotnisko a nie koncert Czadomena!!!Wiadome jest ze nie wpuszczali ludzi dla ich własnego bezpieczeństwa.Ale co tam grochówka bydzie za darmo to jedzimy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.