Strona główna / Informacje / Aktualności / Walczak: Kukulski powinien przeprosić

Walczak: Kukulski powinien przeprosić

Na zwołanej dziś w remizie w Piotrowicach konferencji prasowej prezes miejscowej OSP Marek Walczak i sołtys Marek Bednarowicz przedstawili stanowisko mieszkańców dotyczące planowanej przez gminę likwidacji przedszkola w ich miejscowości. Mieszkańcy nie kryją oburzenia nie tylko samym zamiarem zamknięcia placówki, ale także zachowaniem władz gminy w tej sprawie. Największe uwagi mają do Bogdana Kukulskiego, asystenta wójt Grażyny Kazuś. Posłuchajcie, jakich argumentów używają sołtys i prezes OSP Piotrowice.

12 komentarzy

 1. Prawdę Gada …

 2. Prawdę mówiąc to Gmina wzięła wzór z rzędu. To są te dobre zmiany . To co dobre to spieszyć wyrzucić zamknąć i po kłopocie.

 3. Tak trzymać panowie ! Gmina tylko czycha aby zamknąc i sprzedać do nich inne argumenty niedocierają taki los czeka wiele placowek oswiatowych na terenie naszej gminy.Ja proponuje niech zaczną wpierw od siebie oszczędzanie a dopiero szukaja u innych a co do asystentow i podobnych osobnikow w gminie to szkoda języka strzępic na ten temat

 4. Łukasz z Pio

  Przeczkole w Piotrowicach to lokalne źródło kultury, organizowane sa tutaj co najmniej co rok, festyny z okazji ‚Dnia rodziny’, na których gromadzą sie mieszkańcy Z całych Piotrowic.
  Jako były wychowanek tego przedszkola nie widze ubytków w nauczaniu na tym poziomie, uważam ze byłem dobrze przygotowany do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.
  Co do słów sołtysa, oczywiste jest, że dzieci z piotrowic beda sie najlepiej czuły w swojej wiosce!
  Nie psujmy, tego co sprawdzalo sie przez wiele lat i nadal ma szanse na rozwój!

  • Jako były wychowanek nie widzisz ubytków w nauczaniu na tym poziomie. Uważasz że byłeś dobrze przygotowany do rozpoczęcia nauki w podstawówce – zobacz jak napisałeś wyraz przedszkole

 5. Brawo Marek Walczak! Mądrze chłop prawi. O zachowaniu i wypowiedzi pana Kukulskiego się nie wypowiadam bo szkoda słów… Blamaż i żenada!!!!

 6. moze chodzi o nabijanie kasy prywatnemu przedszkolu

  • A myślisz że chodzi o coś innego 😀

  • Tu nie chodzi o nabijanie kasy prywatnemu przedszkolu po prostu brakło im kasy na kupno nowego ciągnika.

 7. Super Łukasza z Pio słowo przeczkole mówi samo za siebie ze tam uczęszczał 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>