Strona główna / Informacje / Aktualności / Ruszają zapisy na bieg. Do tego koncerty, zumba, występy, barmani – GRAMY DLA WALDKA!

Ruszają zapisy na bieg. Do tego koncerty, zumba, występy, barmani – GRAMY DLA WALDKA!

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się nasza inicjatywa imprezy charytatywnej dla Waldka Miernika. 22 listopada w Słupcy organizujemy wydarzenie, podczas którego będziemy zbierać fundusze na leczenie Waldka – dziennikarza Gazety Słupeckiej i radnego powiatowego, walczącego z nowotworem. Chęć współpracy wyraziło już szereg osób, dzięki czemu mamy już kilka informacji którymi możemy się z Państwem podzielić.

22 listopada (czwartek), od godziny 18:00 w hali słupeckiego MOSiR-u odbędzie się impreza charytatywna, podczas której będziemy zbierać do puszek i licytować różne „fanty” – cały dochód przekazany zostanie na leczenie Waldemara Miernika. Podczas imprezy, prowadzonej przez Jarosława Dębskiego (dyrektor słupeckiego MDK), będziemy oglądać występy lokalnych artystów (za tą część, nagłośnienie i oświetlenie imprezy, odpowiadać będzie Krzysztof Herek Herian, który bez mrugnięcia okiem zgłosił swoją chęć do pracy). Mariusz Król ze słupeckiego magistratu zapewnił już występy dzieci i młodzieży z naszego miasta. Barmani Shake Up Kamila Lewandowskiego zapewnią barmańskie show i pyszne drinki. Zapewniony mamy już pokaz zumby. A to dopiero początek… Zapraszamy do współpracy organizacje i osoby, które chcą pomóc przy tym wydarzeniu byśmy razem osiągnęli jak najlepszy wynik zbiórki dla Waldka. Promocję wydarzenia zapewniły wszystkie lokalne media.
Ekipa Yo&Go Events w ramach naszej akcji organizuje na słupeckim stadionie bieg dla Waldka. Zapisywać na bieg można się już teraz w internecie pod adresem: http://zawody.yogoevents.pl/biegne-dla-waldka/
Otwarcie biura zawodów nastąpi o godz. 15:30 (22 listopada). Start biegu o godzinie 16:00. Wpisowe: wrzut do puszki. (regulamin pod linkiem z zapisami)
Więcej informacji wkrótce! Kontakt z organizatorami: redakcja@slupca.pl, tel: 605233174 (Michał Majewski), 796445225 (Marcin Wróblewski).

5 komentarzy

 1. Się rozumie

  P. Waldku życzę zdrowia !
  Siły i upartości !!
  Dobra inicjatywa zawsze doładuje baterie do działania.

 2. sąsiadka z bloku

  Panie Waldku,życzę zdrowia,wytrwałosci i WIARY ,że bedzie dobrze.Jest nas słupczan wielu,którzy wspierają Pana w tej trudnej walce .Proszę wierzyć i walczyć,wiara często czyni cuda.Wierzę ,że tak będzie i pokona Pan tego gada.Jesteśmy z Panem

 3. Rodzic dzieci z Sz.P.Nr 3

  Piękna inicjatywa.Tylko szkoda,że termin pokrywa się z planowanymi w Szkole Podstawowej Nr 3 wywiadówkami (przynajmniej taka ich data jest zaznaczona w zamieszczonej na stronie szkoły tabelce).Do 18.00 być może część ich się skończy,ale np.w biegu wziąć udziału nie będzie można.

  • No to olać wywiadówki. Dzieci uczą się dobrze a tu walka jest o ludzkie życie

 4. Czytam i oczom nie wierzę , czy znam Walda znam czy lubię nie ale mimo wszystko życzę mu zdrowia ale jak czytam , że ktoś musi się udzielać czy włączyć do akcji a to niby czemu ? Codziennie ktoś choruje na nowotwory i każdemu się nie pomaga ale każdemu powinno się życzyć powrotu do zdrowia i Tobie Waldku też go mimo wszystko życzę i obyś wygrał z choroba .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.