Strona główna / Informacje / Gramy dla Waldka

Gramy dla Waldka

W czwartek 22 listopada o godz. 18:00 w słupeckiej hali MOSiR redakcja Kuriera Słupeckiego organizuje akcję charytatywną dla Waldemara Miernika, dziennikarza Gazety Słupeckiej i radnego powiatowego. Waldek o swojej chorobie dowiedział się na przełomie maja i czerwca tego roku podczas planowania wyprawy na Mundial do Rosji. Wcześniej nie dawała o sobie znaku. Podczas badań okazało się się, że nowotwór jest już bardzo ekspansywny. Waldek jest po leczeniu w różnych ośrodkach w Warszawie i Poznaniu, a obecnie w trakcie radioterapii w Bydgoszczy. – Walczę i wierzę że dopóki jestem na tym ringu to mam szansę na zwycięstwo. Staram się być aktywny, a teraz u progu nowej kadencji rady powiatu siły będą mi bardzo potrzebne – podkreśla Waldek.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc. W przyszłym tygodniu opublikujemy program imprezy.

5 komentarzy

  1. Szok ,walcz pan panie Miernik,mój mąż nie walczył.

  2. Piękne jest to, że w takiej sytuacji konkurencja potrafi pomóc… Kurierze przywracasz wiarę w ludzi, chociaż znając kilka osób z waszej redakcji, nie dziwi wasz gest, pracują tam cudowni ludzie o dobrym sercu

  3. Była praktykantka

    Powodzenia Panie Waldku, wytrwałości w chorobie oraz dalszej walki, trzymam za Pana kciuki.

  4. Nie chcemy by to była akcja Kuriera. Ona należy do wszyskich chętnych. Postaramy sie solidarnie jako media ją zorganizować. Wspólnie!

  5. I bardzo dobrze ze coś dzieje się w sprawie Waldka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.