Strona główna / Informacje / Aktualności / Informator wciąż nie dociera

Informator wciąż nie dociera

Problemy z kolportowaniem do mieszkańców bezpłatnego biuletynu miejskiego Informator Słupecki po raz kolejny zostały poruszone na komisji oświaty Rady Miasta. – W okręgu, który reprezentuję nikt nie słyszał o tym, że ten Informator nadal jest wydawany. Słowackiego, Zagórowska, Pyzderska, Łąkowa, cały ten fyrtel od rynku na południe jest zapomniany, jeśli chodzi o Informator. To jest publikacja na tyle ciekawa, że ludzie chcą wiedzieć co się dzieje w mieście, a pozostaje im tylko prasa lokalna – mówił radny Maciej Graczyk.

Piotr Górny zapewnił radnego, że MDK stara się dyscyplinować firmę kolportującą biuletyn, do tego stopnia, że jedna z faktur nie została zapłacona. Z kolei burmistrz Michał Pyrzyk zapowiedział, że jeżeli do końca roku sytuacja się nie poprawi to podejmie decyzję o zmianie sposobu dystrybucji Informatora i zajmie się tym już nie MDK, ale Urząd Miasta.

6 komentarzy

 1. Na ulicy Pileckiego też nie ma już od dawna… A szkoda.

 2. Na Kopernika informator tez nie dociera juz od dawna

 3. Dociera czy nie dociera, jakie to ma znaczenie !!! Ważne, że redaktor naczelny pan Piotr Górny ma zapłacone.

 4. byly słupczanin

  kolejna rzecz z której MDK się nie wywiązało… Czy ktoś wie czym tak naprawdę zajmuje się ta instytucja? Czym tam zajmuje się słupecki „rockman” i cała reszta załogi? Czy w tym mieście zasadne jest nazywanie tego miejsca domem kultury… Kuletura w tym mieście dawno umarła.. Umarł chór.. umarła orkierstra (a w zasadzie dwie) dawno nikt nie słyszał o żadnym lokalnym zespole, kapeli czy innej formie kulturalnej… Kto w tym mieście tworzy kulture skoro w mdk jest aż tylu pracowników- którzy chyba powinni animować mieszkańców a nie zniechęcać ich na każdym kroku do jakiejkolwiek aktywnośći:) Pozdrowienia dla kandydata na posła z ramienia PSL który od lat na to patrzy i nic nie robi.. tzn że taki stan rzeczy mu odpowiada…

 5. Do mnie informator dociera
  ale co z tego jak go czytać nie można.

  Mała czcionka,blada,na tle pokolorowanych stron

  Kto to wymyślił?
  Starsze osoby tak jak ja
  nie zabierają nawet tej gazetki do domu.

  Miasto starych ludzi
  o których nikt nie myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>