Strona główna / Informacje / Aktualności / Kim jest J.D. Schulze? Awantura w internecie

Kim jest J.D. Schulze? Awantura w internecie

Niemal od początku kampanii wyborczej w internecie pojawiło się wiele anonimowych profili, które popierały politycznie jedną bądź drugą stronę. Najpopularniejsze pytanie internautów brzmi: Kim jest Schulze? W ostatnich tygodniach wiele osób za pewnik wzięło, że jest to Anna Giszter-Łodziewska. Anonim Schulze wczoraj na swoim profilu opublikował przeprosiny za zaistniałą sytuację. Dziś w komentarzu zrobił to Jacek Bartkowiak.

– Co prawda wybory się skończyły ale nie dla wszystkich. Moje nazwisko, dzięki Panu Bartkowiakowi, J.D. Schulze, i fejkowym profilom, przewija się nieustannie i uporczywie. W przedwyborczym amoku i bitwy na hejty na Facebooku pojawiło się kilka anonimowych kont, które swoimi wypowiedziami punktowały i próbowały ośmieszać to jedną, to druga stronę wyborczego cyrku. Były to między innymi Jurgen Dietmar Schulze, Kordian Mickiewicz, Robert Kowalski itd. Wzajemna zajadłość osiągnęła taki stan, że zamiast argumentów i merytorycznej dyskusji najważniejszą kwestią zostało pytanie – kim jest Schulze? Irena? Kamila? Michał? Tomasz? Pan Bartkowiak postanowił jednak postawić na mnie. Podając moje imię i nazwisko na forum dwóch portali prezentując przy okazji ułamek mojego życia, znaczy gdzie pracowałam i kim byłam. Zaraz za Panem Bartkowiakiem tę idiotyczną informacje podjęły inne anonimowe facebookowe profile. Została zasiana plotka nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością.  Ja ze swoimi poglądami nie zwykłam się kryć i nie muszę zasłaniać się jakimiś głupimi przykrywkami. Jurgen Schulze najprawdopodobniej nie zamierza się ujawnić czym narobił sporo bałaganu i sprowokował mnóstwo nieprzyjemnych dla mnie sytuacji. Pan Jacek Bartkowiak i J.D Schulze przeprosili, pytanie jednak do ilu osób dotrze ta informacja, skoro błąka się po internecie już od kilku tygodni – mówi nam Anna Giszter-Łodziewska.
Już wczoraj Anna Giszter-Łodziewska napisała zarówno do J.D. Schulze jak i Jacka Bartkowiaka. Oboje opublikowali przeprosiny. Schulze przed wyborami w jednym z komentarzy napisał, że być może po wyborach samorządowych ujawni swoją tożsamość. Do tej pory tego nie zrobił. O krótki komentarz poprosiliśmy Jacka Bartkowiaka, który uwierzył, że Schulze to Anna Giszter Łodziewska i jeszcze przed wyborami 21 października opublikował takie informacje – Szkalujące to są wpisy Schulze. Ale komentarze też były nieprzyjemne. Prokuratura działa w takich sprawach tylko teoretycznie, co wykazała wcześniejsza odmowa wszczęcia postępowania po ewidentnie chamskich wpisach dotyczących Walka Miernika i mnie, jako rywali urzędującego burmistrza. Autorstwo AGŁ zasugerował mi ktoś przed wyborami, potem profil JDS zniknął z fb. Ponownie się uaktywnia przed wyborami w powiecie. Mój komentarz był na slupca.pl kilka godzin. AGŁ napisała do mnie wczoraj wieczorem, że nie ma z tym nic wspólnego. Przeprosiłem – odpowiedział nam Jacek Bartkowiak.

19 komentarzy

 1. To napisać skargę na działania prokuratury do Prokuratury Okręgowej w Koninie

 2. Tygrysie Oko

  A jakie to ma znaczenie kim jest?

  • A to że jest powiązany z Burmistrzem

  • taka prawda, Szkoda tylko że Pan Bartkowiak obrażał Anie bez podstaw. Znamy Anie i zapewne konsekwencje będą

  • J. D. Schulze

   A skąd Anonim wiesz, że jestem powiązany z Burmistrzem? Taką masz na ten temat wiedzę, jak inni mieli twierdząc, że jestem osobą, którą okazałem się nie być. Udajcie się do dobrego psychiatry. To naprawdę żaden wstyd.

  • Groziłeś mi na fes-buku to znam Twoje poniżania

  • Bo przyszła Pani sama i sama zaproponowała Pani taką pomoc

 3. Przestępstwa naruszania dóbr osobistych (np. pomawiania) ścigane są z oskarżenia prywatnego, więc jak Jacek Bartkowiak czy Waldemar Miernik chcieli zmusić prokuraturę do pracy, to powinni skierować wniosek nie o ściganie przestępstwa, tylko o ustalenie sprawców. Powinno to być uzasadnione tym, że ofiary przestępstwa nie mają możliwości prawnych i technicznych pozwalających na ustalenie sprawcy/sprawców.

  Przy takim wniosku prokuratura musi wszcząć postępowanie, ustalić sprawców, ich dane przekazać ofiarom i umorzyć postępowanie. A pokrzywdzeni mogą samodzielnie wystąpić do sądu z aktem oskarżenia.

  • Prokuratura powinna go ścigać za powielanie kłamstw z portalu Pikio.pl

  • do anomim.. kogo powinna scigac?

  • jacka Bartkowiaka za rozpowszechnianie nie prawdziwej informacji :
   Wczoraj świętowała dziesięciolecie Lokalna Grupa Działania „Unia Nadwarciańska”. LGD to ciekawa konstrukcja prawna: członkami są samorządy lokalne, przedsiębiorcy i osoby fizyczne. Dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, kierowanym poprzez urzędy marszałkowskie, LGD dotują rozmaite formy społecznej aktywności: wspierają mały biznes, turystykę, ciekawe pomysły stowarzyszeń. W praktyce LGD to często skarbonka, z której otrzymują kasę wspierający lokalne władze biznesmeni, sprzyjające wójtom/burmistrzom organizacje i ich liderzy itp. Działa to niezwykle sprawnie: np. wiosną tego roku 100 000 zł dotacji na rozbudowę sali biesiadnej oraz kuchni wraz z doposażeniem otrzymało Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Kancelaria Radcy Prawnego Michała Grzeszczaka.

 4. tylko jak trzeba być zawziętym, pazernym na pieniądze i złym do szpiku kości by tak postępować, by kogoś tak bardzo ukrzywdzić, ale to do nich wróci, po stokroć wróci

 5. Wydaje mi się ,że przede wszystkim chodzi o stwierdzenia faktów i nie zakłamywanie rzeczywistości -jak to robił Pan Schulce
  ,Który wielokrotnie mijał się z stanem faktycznym-stąd ta fala hejtu -wielu nie mogło się z tym Pogodzic

 6. Ciekawe kim jest osoba podająca się za Schulze ??? Komentarze tej osoby były często chamskie, grubiańskie, podszyte strachem utraty wpływów PSL w Słupcy. Narażały innych na utratę dóbr osobistych, dobrego imienia więc powinniśmy wiedzieć kto pozwolił sobie na tak wiele.

 7. Swój Chłop PSL

  J.D.Schulze to prowokator i marność nad marnościami nie jest wart naszej uwagi niech żyje w swoim małym zakłamanym światku
  Dajmy mu spokój w swych wypowiedziach pełnych fałszu i agresji

 8. przestancie szczuc przeciwko Schulze……. chyba się domyslam kto to jest…… człowiek ok………………..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.